Siła niedoskonałości. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej

Siła niedoskonałości. Dlaczego perfekcyjnie nie zawsze oznacza najlepiej

Siła niedoskonałości. Dlaczego perfekcyjnie nie zawsze oznacza najlepiej

Jak zmienić swoje przekonania, aby czerpać satysfakcję z dążenia do ideału? Poznaj siłę swojej niedoskonałości.

  • ISBN: 978-83-6721-538-1
  • Autor: Malwina Huńczak
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
35,14 zł

Opis

Siła niedoskonałości to książka, która podpowiada, jak zmienić swoje przekonania, aby czerpać satysfakcję z dążenia do ideału. Wyjaśnia, jaka jest różnica pomiędzy perfekcjonizmem konstruktywnym a destruktywnym, i pozwala zrozumieć siłę naszej niedoskonałości.

Daj sobie prawo do popełniania błędów i osiągania niedoskonałych rezultatów!
Dzięki licznym ćwiczeniom i wskazówkom zawartym w poradniku poznasz swoje mocne i słabe strony, pozbędziesz się negatywnych myśli związanych z dążeniem do perfekcji i zrozumiesz, że niedoskonałość może być siłą, a nie słabością. Nauczysz się też, że nie warto odkładać spraw na później.

Pozwól sobie i innym na niedoskonałość!


Mamy przed sobą książkę, z której jasno wynika, że na szkodliwy perfekcjonizm jest sposób, nawet wiele sposobów. Może ona służyć jako podręcznik akademicki, samopomocowy poradnik do indywidualnej pracy nad sobą, instruktaż grupowych treningów rozwoju osobistego albo po prostu pasjonująca lektura do pociągu. Tyle funkcji naraz? W dodatku wszystkie informacje oparte na badaniach naukowych i profesjonalnej kompetencji, a przy tym podane interesująco i przystępnie. Jest to więc chyba przykład perfekcjonizmu, do którego warto dążyć – czyli dzieło wysokiej jakości, wartościowe w treści, a przy tym nienudne. - Ewa Woydyłło, psycholog i psychoterapeuta


Pierwsze wydanie książki ukazało się pod tytułem „Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej”.

O autorce

Malwina Huńczak – psycholog, psychoterapeutka i ekonomistka. Autorka książki Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia wydanej w serii Samo Sedno.Więcej informacji: MalwinaHunczak.pl

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...