Medytacja łatwiejsza niż myślisz (książka + MP3 z medytacjami)

Medytacja łatwiejsza niż myślisz (książka + MP3 z medytacjami)

Poznaj zbawienną moc medytacji, która wprowadzi w twoje życie ład i równowagę oraz uwolni cię od negatywnych emocji i stresu.

  • ISBN: 978-83-6721-586-2
  • Stron: 232
  • Autor: Magdalena Mola
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
38,95 zł

Opis

Medytacja łatwiejsza niż myślisz prezentuje opisy różnych ścieżek medytacyjnych, m.in. medytacji w ciszy, medytacji w ruchu czy medytacji z mantrą. Omawia skuteczne techniki relaksacyjne, m.in. relaksację Jacobsona, relaksację joga nidra  czy technikę milczącego świadka. Wprowadza też elementy hatha-jogi, czyli podstawowe asany odprężające.
Wskazówki zawarte w poradniku pomagają uwolnić się od negatywnych emocji i stresu oraz osiągnąć ład i równowagę w życiu. W książce czytelnicy znajdą także inspirujące cytaty, liczne historie z życia oraz zdjęcia prezentujące m.in. asany relaksacyjne. Integralną częścią książki są nagrania mp3 do pobrania z technikami medytacji z mantrą.
Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- przedstawia korzyści, jakie niesie ze sobą medytacja – od poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego aż po głębokie zrozumienie samego siebie
- omawia proste i skuteczne techniki relaksacyjne
- wskazuje sposoby na to, jak odmienić swój dom i otoczenie, by wzmocnić efekty medytacji
- zawiera cenne informacje dotyczące zdrowego stylu życia, pomaga dopasować odpowiednią dietę oraz opracować idealny rozkład dnia

O autorce


Magdalena Mola - instruktorka medytacji z 20-letnim doświadczeniem. Inicjatorka projektów Yoga Life Style oraz Zrelaksowani.pl. Prowadzi zajęcia z zakresu medytacji i jogi oraz jej adaptacji we współczesnym świecie.

O książce

Medytacja jeszcze nigdy nie była ta prosta. Pozycja idealna dla każdego, kto marzy
o osiągnięciu spokoju ciała i umysłu. Gorąca polecam!
Katarzyna Gubała, Culinary Content Director i redaktor naczelna magazynu „Slowly Veggie”

Patroni

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...