Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Książka stworzona specjalnie dla osób, które chcą zarabiać na swoim talencie, pasji
i pracować według własnej wizji. Podpowiada, jak przygotować się do zawodu freelancera.

  • ISBN: 978-83-7788-810-0
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
39,90 zł

Opis

"Kierunek: freelance" to książka, dzięki której odkryjesz swoje mocne strony i wykorzystasz je w pracy freelancera, dowiesz się, jak rozpocząć przygodę z freelancingiem a także zbudujesz autentyczny i spójny wizerunek osoby sukcesu – rzetelnego freelancera.

Podejmij ryzyko, rozpocznij karierę freelancera

Książka została stworzona specjalnie dla osób, które chcą zarabiać na swoim talencie, pasji i pracować według własnej wizji. Udowadnia, że freelancing daje nieograniczone możliwości rozwoju i zarobku, jednak, aby osiągnąć wymarzony sukces, trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Praktyczny przewodnik – jak przygotować się do pracy jako freelancer?

Poradnik pomaga uzmysłowić, że każdy z nas może zostać samodzielnym przedsiębiorcą, pomaga zainspirować do znalezienia pomysłu na siebie i konfrontowania go z realiami w świecie biznesu. Prezentuje na przykładach, jak budować własną markę, przygotować atrakcyjną ofertę i znaleźć zlecenia. W książce znajdziesz również sprawdzone sposoby, jak poszukiwać zleceń, wyceniać swoją pracę, promować biznes w internecie i opanować kwestie formalne.

Poradnik dostarczy Ci praktyczną wiedzę o:

• odkrywaniu swoich mocnych stron i wykorzystywaniu ich w pracy freelancera,

• zawodach z freelancerskim potencjałem,

• budowaniu autentycznego i spójnego wizerunku,

• przygotowywaniu profesjonalnego portfolio,

• właściwym organizowaniu swojej pracy.

O autorce

Ewa Brzozowska – Surface Pattern Designer, grafik komputerowy i ilustrator. Z wykształcenia informatyk, z pasji – artysta. Od 2007 r. pracuje jako freelancer, a od 2011 r. z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez lata zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem biznesowych marek, obecnie specjalizuje się w projektowaniu wzorów dziecięcych. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Swoje zmagania związane z łączeniem macierzyństwa i życia zawodowego opisuje na blogu FreelanceMama.p

 

Książkę polecają

 

Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...