Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty

Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty

Zadbaj o rozwój duchowy i wsparcie zdrowia!

  • ISBN: 978-83-66404-58-8
  • Data wydania: marzec 2021
  • Stron: 432
  • Autor: Paweł Malinowski
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
42,76 zł

Umysł, ciało, duchowość. Drogi do zdrowia i rozwoju duchowego z perspektywy psychoterapeuty to książka o rozwoju świadomości, wspieraniu zdrowia fizycznego oraz regulowaniu emocji. Pierwsza część to omówienie możliwości współpracy psychoterapii i praktyki medytacyjnej oraz rozważania autora na temat natury duchowości. W drugiej części czytelnik otrzymuje wiedzę na temat konkretnych działań sprzyjających odbudowie zdrowia fizycznego, które są przedstawione w duchu medycyny integracyjnej i poparte wynikami najnowszych badań. 

Jak wspierać dążenia do rozwoju świadomości?

Jak uczyć się zarządzania własnym umysłem?

Jak wspierać regenerację organizmu i odzyskiwanie energii? 

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w publikacji, a dodatkowo materiały zainspirują cię do dalszych poszukiwań, dyskusji i rozważań. 

O książce:

Bardzo potrzebna książka, odpowiadająca na wiele ważnych pytań dotyczących zdrowia i życia w dżungli dezinformacji. Autor rzetelnie, wyczerpująco i ciekawie przekonuje czytelnika do zalet multimodalnego, integralnego traktowania naszych problemów psychologicznych i egzystencjalnych oraz do szerszej, bardziej wszechstronnej autorefleksji. Wartościowa lektura dla osób zainteresowanych własnym rozwojem, a szczególnie dla tych, którzy chcą pomagać innym w rozwoju. - Wojciech Eichelberger, psychoterapeuta, trener i doradca biznesu, propagator terapii integralnej

Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym zdrowiem w szerszej perspektywie. Jest to moim zdaniem jedna z ważniejszych publikacji na temat funkcjonowania organizmu, a na pewno najbardziej uniwersalnych spośród tych, które się ostatnio ukazały. Jasny, prosty język, zwięzły przekaz, a przede wszystkim wyważony sposób narracji – bez umniejszania roli głównego nurtu medycyny czy gloryfikacji którejkolwiek metody – sprzyja lekturze. Przedstawione informacje zostały zaś poparte obszernym zestawem prac naukowych i doświadczeń wielu lekarzy. Autor omawia m.in. tematy zrównoważonej suplementacji, odżywiania i odtruwania organizmu, nie pomijając psychologii i duchowości człowieka, czym zachęca do całościowego spojrzenia na istotę ludzką. - lek. med. Waldemar Rybiński, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, praktyk medycyny funkcjonalnej

Dzięki lekturze poradnika: 

  • poznasz dwie drogi do rozwoju i zmiany: psychoterapię i duchowość
  • dowiesz się, jak zadbać o ciało i umysł oraz rozwinąć świadomość
  • nauczysz się zarządzać własnym umysłem
  • wesprzesz regenerację organizmu 
  • zainspirujesz się do dalszych poszukiwań 
  • poznasz wyniki najnowszych badań z dziedziny zdrowia fizycznego

O autorze:

Paweł Malinowski - psychoterapeuta, absolwent medycyny, współzałożyciel i wieloletni członek zarządu Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zaangażowany w rozwój i odkrywanie, czym jest istnienie oraz jaki jest jego sens, poza tym, który sami sobie wyznaczamy. W trakcie tych poszukiwań stara się również odnaleźć jak najwięcej radości z życia. Intryguje go starożytna klasyczna joga oraz wiele współczesnych dziedzin, które wywierają wpływ na rozwój indywidualny i społeczny, m.in. medycyna funkcjonalna, neuronauka, fizyka kwantowa czy sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe. 

Warto przeczytać:  

Filmy:

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...