1. 1. Regulamin Sklepu Internetowego jezykiobce.pl określa zasady zamówień oraz sprzedaży towarów na stronie www.jezykiobce.pl. Złożenie przez Klienta zamówienia na określony towar wymaga akceptacji postanowień niniejszego regulaminu.
 2. 2. Właścicielem Sklepu Internetowego jest Mariusz Jachimczuk Edgard wpisany do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Urząd m. st. Warszawy dla Dzielnicy Mokotów pod nr 333103 ul. Belgijska 11
  02-511 Warszawa 
  (22) 853 11 38, 843 78 38 
  NIP: 521-110-60-34 
  REGON: 011868276 
  sklep@edgard.com.pl 
  Biuro: czynne w godzinach 9:00 - 17:00
 3. 3. Zamawiający w sklepie internetowym jezykiobce.pl zwany dalej Zamawiającym powinien zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu. W toku rejestracji na stronie jezykiobce.pl lub składania zamówienia Zamawiający zostanie poproszony o zaakceptowanie postanowień niniejszego Regulaminu.
 4. 4. Sklep udostępnia niniejszy Regulamin w formacie PDF umożliwiającym jego zapisanie na trwałym nośniku na urządzeniu Zamawiającego.


Warunki ogólne sprzedaży wysyłkowej

 1. 1. Sklep internetowy jezykiobce.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet poprzez witrynę jezykiobce.pl, na której można składać zamówienia. Przedmiot zamówienia zwany jest też dalej Produktem. Katalog Produktów znajduje się na stronie jezykiobce.pl i obejmuje m.in. książki, audio kursy, fiszki, programy multimedialne, ebooki, aplikacje, pliki mp3.
 2. 2. Zamawiający składa zamówienie dokonując wyboru produktów i umieszczając je w tzw. "koszyku". Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail. Zamawiający otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z numerem zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) na adres e-mail podany przez Zamawiającego w trakcie składania zamówienia.
 3. 3. Zamawiający otrzymuje potwierdzenie wysłania zamówienia z magazynu Sklepu na wybrany przez Zamawiającego adres e-mail. 
 4. 4.Zamawiający ma do wyboru różne formy dostawy wskazane na stronie sklepu jezykiobce.pl.
 5. 5. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 6. 6. Zamówienia złożone przez Internet lub faksem w dni powszednie po godz. 10.00, w soboty, w niedziele oraz w święta realizowane będą następnego dnia roboczego.
 7. 7. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, ma prawo odstąpienia od umowy w całości lub w części bez poniesienia kosztów.
 8. 8. Zamawiający może zmodyfikować lub wycofać złożone zamówienie telefonicznie (22) 853 11 38 w. 204, faksem (22) 853 11 38 w. 205 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail na adres sklep@edgard.com.pl.
 9. 9. Zamawiający nie może dokonać modyfikacji zamówienia, które zostało już wysłane.
 10. 10. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Ceny zamieszczone przy oferowanych produktach nie zawierają ceny kosztów przesyłki, ponieważ informacja na temat całkowitej wartości zamówienia jest prezentowana w sposób wyraźny i jednoznaczny po wybraniu przez Zamawiającego formy dostawy i płatności. Przed zatwierdzeniem zamówienia Zamawiający może samodzielnie sprawdzić koszt dostawy na stronie:jezykiobce.pl.
 11. 11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wycofywania niektórych towarów z oferty sklepu oraz wprowadzania nowych, przeprowadzania akcji promocyjnych w Sklepie. Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzednim nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych i będą one realizowane na zasadach dotychczasowych.
 12. 12. Do każdego zamówienia dołączane jest potwierdzenie kupna (faktura VAT lub paragon fiskalny).
 13. 13. W przypadku wyczerpania nakładu tytułu zamówionego w ramach "Super promocji", Sklep po uprzedniej konsultacji z Zamawiającym może dokonać zmiany na inny tytuł, który również objęty jest tą promocją.
 14. 14. W przypadku skorzystania podczas zakupów z promocji "Wybierz GRATIS" na paragonie zostanie nadrukowana kwota 0,01 zł przy produkcie darmowym. Niemniej zamawiający nie poniesie wymienionych kosztów. Wybrany produkt zostanie przekazany bezpłatnie.

 

Sposoby i terminy zapłaty

 1. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:

  a) płatność z dołu:
 2. - przesyłka za pobraniem - Zamawiający reguluje należność przy odbiorze przesyłki, usługa dostępna wyłącznie po wysłaniu zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 3. b) płatność z góry:
 4. - przedpłata kartą kredytową umożliwiającą płatności on-line. Autoryzacja kart kredytowych wykonywana jest przez podmiot trzeci - firmę DotPay. W przypadku wyboru płatności kartą kredytową, Zamawiający przekierowywany jest do stosownej strony, umożliwiającej autoryzację karty utrzymywanej na niezależnym serwerze. Podawane tam dane są znane wyłącznie Centrum Autoryzacji Kart Kredytowych, natomiast sposób przekierowania jest zabezpieczony dodatkowym system potwierdzeń gwarantującym, iż przekazane pieniądze z autoryzacji karty trafią na konto Sklepu i zostaną dodatkowo skojarzone z dokonaną transakcją.
 5. - Przelew
 6. - mTransfer
 7. - Dotpay: przelew bankowy online. Bezpieczeństwo przelewów zapewnia firma Dotpay. Usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie. Przelew realizowany jest natychmiast, w godzinach księgowania banku.
 1. 2. Szczegółowe dane dotyczące sposobów płatności dostępne są na stronie:jezykiobce.pl

Formy dostawy

 1. 1. Dostawa odbywa się w sposób wybrany przez Zamawiającego i określony w zamówieniu. Przesyłki dostarczane są przez Pocztę Polską, firmę kurierską GLS i do Paczkomatów Inpost. Możliwy jest też odbiór osobisty w siedzibie firmy ul. Belgijska 11, w Warszawie.
 2. 2. Sposoby wysyłki na obszarze Polski:
 3. a) Płatność przelewem, przedpłata kartą kredytową, mtransfer, dotpay:
 4. - Firma kurierska - wysyłka kurierska możliwa jest tylko w przypadku zamówień realizowanych na terenie Polski i płatnych przelewem lub kartą kredytową
 5. - Odbiór w Paczkomacie InPost - odbiór w Paczkomacie InPost możliwy jest jedynie w przypadku zamówień realizowanych na terenie Polski. Koszt wysyłki w przypadku odbioru w Paczkomacie InPost jest zależny od wymiarów zamówienia i przeliczany automatycznie przez system sklepowy.a)Płatność przelewem, przedpłata kartą kredytową, mtransfer, dotpay:
 6. - Poczta Polska
 7. Koszty wysyłki wersji do pobrania nie wiąże się opłatą za przesyłkę.
 8. b)Płatność przy odbiorze (pobranie):
 9. - Poczta Polska
  Koszty wysyłki poza granicę Polski - w przypadku zamówień za granicę możliwą formą płatności jest płatność przelewem, przedpłata kartą kredytową. Zamówienia za granicę wysyłane są priorytetowym listem poleconym.
 10. W przypadku dużych zamówień powyżej 2 kg lub zamówień hurtowych koszty wysyłki mogą ulec zmianie. W celu ustalenia kosztów wysyłki należy skontaktować się z Obsługą Klienta.
 11. c)Odbiór osobisty zamówienia:
 12. - Zamówienia z odbiorem osobistym w biurze należy składać jedynie za pośrednictwem strony www.jezykiobce.pl
 13. - Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.
 14. - Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku opóźnień Zamawiający jest informowany o zaistniałej sytuacji.
 15. - Zamawiający otrzymuje e-mail potwierdzający możliwość odbioru zamówienia wraz z informacją o terminie odbioru.
 16. - Przy odbiorze możliwa jest płatność gotówką.
 17. - Zamówienia z odbiorem osobistym można odebrać jedynie w dni robocze, w siedzibie Firmy mieszczącej się przy ul. Belgijskiej 11 w Warszawie, w godzinach 9-17.
 18. - W przypadku rezygnacji z zamówienia Zamawiający jest zobowiązany poinformować Sklep o zaistniałym fakcie poprzez e-mail: sklep@edgard.com.pl lub telefonicznie pod nr tel.: 022 853-11-38 wew. 204

3. Szczegółowe informacje dotyczące form i kosztów dostawy dostępne są na stronach:jezykiobce.pl.

Czas realizacji zamówień

 1. 1. Czas wysyłki zamówień, licząc od chwili złożenia zamówienia przez Zamawiającego, wynosi 2 dni robocze. W przypadku zamówień złożonych w dni świąteczne, weekendy oraz w okresach inwentaryzacji magazynu wysyłka nastąpi w najbliższy dzień powszedni.
 2. 2. Czas realizacji zamówienia od momentu złożenia zamówienia do chwili dostawy do Zamawiającego (uwzględniane są tylko dni robocze), wynosi w przypadku:
  • Poczty Polskiej 7 dni roboczych
  • Firmy Kurierskiej GLS Polska 2 dni robocze
  • dostarczenia do Paczkomatu InPost 5 dni roboczych
 3. 3. Czas realizacji zamówienia w przypadku dostawy poza granice Polski od momentu złożenia zamówienia do chwili dostawy do Zamawiającego wynosi 14 dni roboczych.
 4. 4. W przypadku wysyłania zamówionego towaru za granicę przesyłka może podlegać opłatom importowym i podatkom, nakładanym przez służby celne kraju przeznaczenia. Wszelkiego rodzaju formalności i koszty z tym związane ponosi osoba dokonująca zakupu. Sklep jezykiobce.pl nie ma wpływu na ewentualną wysokość dodatkowych opłat związanych z obsługa celną.

Prawo odstąpienia od umowy

 1. 1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827), Zamawiający który zawarł umowę na odległość, może w terminie 21 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Jeżeli Zamawiający wybrał sposób dostarczenia produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Zamawiającemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 2. 2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia objęcia Zamówienia w posiadanie przez Zamawiającego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.
 3. 3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy w przypadku Zamówień na pliki do pobrania rozpoczyna się od dnia otrzymania na wskazany w zamówieniu adres e-mail linku z plikiem do pobrania.
 4. 4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Zamawiający powinien poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zamawiający może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu. Skorzystanie ze wzoru nie jest obowiązkowe.
 5. 5. W przypadku, gdy Zamawiający dokonywał płatności gotówką, sugerowane jest aby w treści oświadczenia o odstąpieniu od umowy podać rachunek bankowy, na który zostaną zwrócone środki.
 6. 6. Odstąpienie od umowy może dotyczyć wszystkich Produktów objętych zamówieniem albo ich części.
 7. 7. Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 8. 8. Zamawiający zapewnia możliwość złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną wysyłając skan oświadczenia na adres e-mail: sklep@edgard.com.pl Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być również wysłane tradycyjną drogą pocztową na adres: Edgard, ul. Belgijska 11, 02-511 Warszawa z sugerowanym dopiskiem "odstąpienie od umowy". Sklep za pośrednictwem korespondencji e-mail niezwłocznie przesyła Zamawiającemu potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 9. 9. W przypadku odstąpienia od umowy w opisanym wyżej trybie, umowę uważa się za niezawartą.
 10. 10. Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Zamawiającego o odstąpieniu od umowy oraz towaru, zwraca Zamawiającemu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Zamawiającego. Jeżeli jednak Zamawiający wybrał sposób dostarczenia Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Zamawiającemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Zamawiającego do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Zamawiającego dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 11. 11. Zamawiający pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy tytułem odstąpienia od umowy tj. koszty opakowania, zabezpieczenia i nadania.
 12. 12. Sklep dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Zamawiający. W przypadku, gdy Zamawiający za Produkt dokonał zapłaty przy odbiorze, powinien wyrazić zgodę na zwrot środków w razie odstąpienia od umowy na rachunek bankowy podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.
 13. 13. Zamawiający ma obowiązek zwrócić przesyłką Produkt Sklepowi lub przekazać ją osobie upoważnionej przez Sklep do obioru niezwłocznie jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 14. 14. Zamawiający ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
 15. 15. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Zamawiający, w przypadku gdy (i) przedmiotem świadczenia są ebooki, nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Reklamacje

 1. 1. Sklep przestrzega obowiązku dostarczania Produktów bez wad.
 2. 2. W przypadku, gdy Produkt ma wadę, podstawą prawną rozpatrywania reklamacji są przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz.U.2014, poz. 121) w tym m.in. art. 556 - 576.
 3. 3. Zamawiający ma prawo do złożenia reklamacji jeżeli towar konsumpcyjny jest wadliwy. W szczególności wtedy, gdy rzecz (i) nie ma właściwości, które produkt tego rodzaju powinien mieć, (ii) nie ma właściwości, o których Zamawiający został zapewniony przez Sklep lub reklamę, (iii) nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował Sklep, (iv) została wydana Zamawiającemu w stanie niezupełnym. Sprzedawca jest odpowiedzialny za wady, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa (wydania rzeczy kupującemu) na kupującego lub wynikły z wady tkwiącej w rzeczy w tej samej chwili.
 4. 4. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
 5. 5. Reklamację można złożyć w dowolnej formie. Dla celów dowodowych najbezpieczniej zrobić to pisemnie. Należy opisać zauważoną wadę i określić swoje żądania przewidziane w ramach gwarancji. Pismo Zamawiający może wysyłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru lub na adres e-mail sklep@edgard.com.pl.
 6. 6. Zamawiający może wybrać jedną z opcji rozstrzygnięcia reklamacji:
  • wymiany towaru na nowy
  • naprawy towaru
  • obniżenia cen.
  • odstąpienia od umowy - o ile wada jest istotna

W pierwszej kolejności Sklep proponuje Zamawiającemu wymianę towaru na nowy, wolny od wad. W przypadku, gdy byłoby niemożliwe lub nadmiernie utrudnione Sklep obniża cenę lub przyjmuje oświadczenie o odstąpieniu od umowy jeśli wada jest istotna.

 1. 7. Jeżeli do rozpatrzenia reklamacji konieczny jest zwrot towaru, reklamowy produkt należy odesłać na adres Edgard, ul. Belgijska 11, 02-511 Warszawa
 2. 8. W przypadku uznania reklamacji towar jest odsyłany do Nabywcy na koszt Sklepu.
 3. 9. Sklep zobowiązuje się do udzielenia Nabywcy odpowiedzi na reklamację w terminie 7 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamacji lub jeżeli reklamacja wiąże się ze zwrotem reklamowanego towaru Sklep poda Zamawiającemu termin dostarczenia towaru po obsłudze reklamacji.
 4. 10. Sklep musi wymienić towar lub usunąć wadę w rozsądnym czasie, który trwa nie dłużej niż 10 dni kalendarzowych. Jeśli Sklep nie dochowa tego terminu, Zamawiający może wyznaczyć mu czas na spełnienie żądania. W przypadku dalszej bezczynności Sklepu i upływu wyznaczonego terminu Zamawiający jest uprawniony do odstąpienia od umowy lub żądania obniżenia ceny.
 5. 11. Za datę otrzymania reklamowanego towaru przyjmuje się dzień, w którym towar ten zostanie dostarczony do siedziby Sklepu.
 6. 12. Koszty poniesione przez Zamawiającego związane z odesłaniem reklamowanego produktu zostaną zwrócone przez Sklep.
 7. 13. Sklep odpowiada wobec Zamawiającego za sprzedany towar, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 2 lat od momentu jego wydania. Przez rok trwania odpowiedzialności Sklepu istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży. W przypadku zauważenia wady w późniejszym terminie, tj. pomiędzy dwunastym a dwudziestym czwartym miesiącem od wydania towaru, Zamawiający powinien wykazać, że wada towaru istniała w momencie zakupu.

Zakup produktów w formie elektronicznej (do pobrania)

 1. 1. Sklep jezykiobce.pl umożliwia składanie zamówień w trybie elektronicznym na wybrane produkty jako pliki do pobrania (mp3, pdf, epubi i mobi).
 2. 2. Kupujący dostaje potwierdzenie złożonego zamówienia drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
 3. 3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu wpłaty, w formie przelewu lub płatności kartą kredytową, na podane konto. Dostawa następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie bankowym, następnie drogą e-mailową Zamawiający otrzymuje aktywny link gotowy do pobrania produktu.
 4. 4. Koszty wysyłki wersji do pobrania wynoszą 0 zł.
 5. 5. W przypadku nieuregulowania opłaty Zamawiający w odstępie 5 i 10 dni od złożenia zamówienia zostanie poinformowany o niedokonaniu płatności.
 6. 6. Pliki udostępniane są do pobrania maksymalnie 5 razy.
 7. 7. Promocje i rabaty obowiązujące w chwili składania zamówienia nie łączą się.
 8. 8. Dokument dowodu zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) wysyłane są na życzenie Zamawiającego.
 9. 9. Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy na zasadach opisanych w niniejszym regulaminie. W przypadku odstąpienia od umowy po uprzednim opłaceniu go przez Zamawiającego, Sklep dokona zwrotu wpłaconych środków na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego..
 10. 10. Zamawiający może zgłosić reklamację gdy pobrany plik jest uszkodzony lub dokona zakupu i następnego dnia roboczego, po dniu dokonania płatności nie zostanie mu udostępniona możliwość pobrania pliku..
 11. 11. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu Konsumenta o utracie prawa odstąpienia od umowy.
 12. 12. Ze względu na charakter sprzedawanych produktów Zamawiający nie ma możliwości odstąpienia od umowy po pobraniu pliku z przesłanego linku.
 13. 13. Złożenie zamówienia w Sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

 

Warunki korzystania ze strony www.jezykiobce.pl

 1. 1. Składanie zamówień przez stronę www jest możliwe pod warunkiem spełnienia przez Zamawiającego następujących minimalnych wymagań technicznych: a) Internet Explorer w wersji 7.0 lub nowszej z włączoną obsługą JavaScript i Cookies, lub b) Mozilla Firefox w wersji 3.0 lub nowszej z włączoną obsługą appletów Javy, JavaScript i cookies, lub c) Google Chrome w wersji 21.0 lub nowszej z włączoną obsługą appletów Javy, JavaScript i cookies.
 2. 2. Strona jezykiobce.pl służy nabywaniu przez Zamawiających towarów znajdujących się w ofercie Sklepu.
 3. 3. Zamawiający zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich do materiałów znajdujących się na stronie www zgodnie z postanowieniami przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
 4. 4. Dostęp do niektórych funkcjonalności strony www wymaga uprzedniego zarejestrowania i każdorazowego logowania.
 5. 5. Korzystanie z funkcjonalności strony www jest dobrowolne
 6. 6. Rejestracja na stronie www jest bezpłatna.
 7. 7. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Zamawiającego na stronie www treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe oraz naruszających zasady netykiety.
 8. 8. Księgarnia internetowa www.jezykiobce.pl używa plików cookie`s w celu zabezpieczenia bezpieczeństwa i wysokiego poziomu obsługi Zamawiających. Zamawiający może w każdej chwili samodzielnie zmienić ustawienia dotyczące plików cookie`s - określić warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do swojego urządzenia za pomocą ustawień przeglądarki internetowej lub za pomocą konfiguracji usługi.

Dane osobowe

 1. 1. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Jachimczuk Edgard, 02-511 Warszawa, ul. Belgijska 11, 02-511 Warszawa wpisany do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Gminy Warszawa-Centrum Dzielnica Mokotów pod nr 333103 posiadającym NIP 521-110-60-34, REGON: 011868276.
 2. 2. W trakcie składania zamówienia lub rejestracji na stronie jezykiobce.pl Zamawiający podaje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres fizyczny do doręczeń Produktów, adres e-mail, numer telefonu. Dane te mogą być przetwarzane przez Sklep tylko w celu realizacji zamówienia Zamawiającego w tym m.in. informowania Zamawiającego o statusie zamówienia albo uzyskania opinii Zamawiającego co do jego satysfakcji ze zrealizowanego zamówienia.
 3. 3. W trakcje składania Zamówienia, zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych Zamawiający poprzez zaznaczenie checkboxu dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów realizacji składanych zamówień.
 4. 4. W przypadkach i na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami) oraz w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.), Zamawiający ma prawo żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, a także ma prawo żądania zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych.
 5. 5. Dostępne nam dane osobowe klientów naszego sklepu nie są udostępniane ani sprzedawane podmiotom zewnętrznym
 6. 6. Wydawnictwo Edgard nie odpowiada za naruszenia poufności danych powstałe z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności wynikłych z włamań do sieci, kradzieży sprzętu a także innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
 7. 7. W przypadku, gdy Zamawiający wybierze opcję płatności kartą płatniczą, do firmy DotPay Sp. z o.o. przekazywane są dane teleadresowe podawane jako adres płatnika oraz dodatkowo e-mail Zamawiającego. Nie przechowujemy i nie przetwarzamy danych dotyczących kart płatniczych Zamawiających. Serwis DotPay Sp. z o. o. jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach, które są zabezpieczone odpowiednimi technologiami.

Newsletter

 1. 1. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail osobom, które rejestrując się lub składając zamówienie w Sklepie wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera
 2. 2. Newsletter może zawierać informacje dotyczące akcji promocyjnych, nowości wydawniczych a także informacje niebezpośrednio związane z działalnością sklepu np. życzenia świąteczne.

Postanowienia końcowe

 1. 1. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu cywilnego oraz przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827).
 2. 2. W przypadku wprowadzania zmian do Regulaminu, Zamawiający będą o nich informowani za pośrednictwem strony internetowej jezykiobce.pl z przynajmniej z czternastodniowym wyprzedzeniem wraz z prośbą o zaakceptowanie postanowień zmienionego Regulaminu


Regulamin z dnia 25 grudnia 2014 r.