Trening głosu. Praktyczny kurs dobrego mówienia. Nowe wydanie

Trening głosu. Praktyczny kurs dobrego mówienia. Nowe wydanie

Odkryj mocne strony swojego głosu. Mów wyraźnie i przekonująco!

  • ISBN: 978-83-67212-82-3
  • Stron: 208
  • Autor: Beata Ciecierska-Zajdel
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
42,76 zł

Ten poradnik to praktyczny kurs pracy nad głosem, który krok po kroku prowadzi  czytelnika w stronę mocnego, dźwięcznego i pięknego brzmienia. To obowiązkowa pozycja dla osób, których głos szybko się męczy podczas mówienia czy śpiewania, które często dopada chrypka lub którym zdarza się słyszeć nieprzychylne opinie o barwie ich głosu bądź stwierdzenia, że nie słychać, co one mówią lub mówią zbyt szybko i niewyraźnie. To jedyna na rynku publikacja skierowana do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze świadomą pracą nad głosem. Ma pomóc tym, którzy nic nie wiedzą o głosie, i zachęcić bardziej doświadczonych czytelników do ugruntowania podstaw dobrego mówienia.

Część teoretyczna książki pozwala zrozumieć, jak funkcjonuje głos w ludzkim organizmie; dowiedzieć się, które partie ciała odpowiadają za tworzenie dźwięku, i zapamiętać, jakie są najczęstsze przyczyny nieprawidłowego wydobywania głosu. Krótkie i zwięzłe wprowadzenie uświadamia, czemu mają służyć wykonywane zadania i co można dzięki nim poprawić. 

Część praktyczną książki stanowią dokładnie opisane ćwiczenia, ułożone w 10 konkretnych lekcji. Polecenia do zadań, w trakcie których trudno byłoby zaglądać do poradnika, są nagrane jako pliki mp3 (ponad 140 minut), dzięki czemu można samodzielnie i bez kłopotów przejść przez podstawowy kurs dobrego i zdrowego mówienia. 

Niebanalna książka łącząca teorię z praktyką. Miłą niespodzianką są nagrania z ćwiczeniami czytanymi przez autorkę. To prawie 2,5-godzinny materiał, który pozwala skrupulatnie wykonywać ćwiczenia dzięki instrukcjom.

Dariusz Okoń, bloger

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • uczy, jak bez forsowania głosu mówić donośnie i wyraźnie
  • zawiera kompleksowy program treningowy, który usprawnia głos wielopoziomowo i zgodnie z najnowszą wiedzą
  • podpowiada, jak interpretować zmiany w dźwięczności, wysokości, barwie czy skali głosu
  • objaśnia, jak chronić głos podczas infekcji dróg oddechowych i które choroby zwiększają ryzyko problemów głosowych

O autorce:

Beata Ciecierska-Zajdel – polonistka, dziennikarka, aktorka, wokalistka i nauczycielka emisji głosu. Uczy zdrowego posługiwania się głosem studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi warsztaty emisji głosu oraz techniki mówienia dla nauczycieli, tłumaczy, biznesmenów oraz osób planujących pracę w mediach

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...