• Top

Jak skutecznie opanować język obcy? Nowe wydanie

Jak skutecznie opanować język obcy? Nowe wydanie

Szybka i efektywna nauka języka obcego zgodna z typem inteligencji

  • ISBN: 978-83-67215-84-8
  • Autor: Anna Szyszkowska-Butryn
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
38,00 zł

Jak skutecznie opanować język obcy? to książka ukazująca sprawdzone metody i techniki nauki języka obcego. Są one posegregowane w oparciu m.in. o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Stworzenie skutecznego planu nauki dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości nie będzie już problemem, dzięki dołączonemu do poradnika testowi na rodzaj inteligencji.

Autorka książki, Anna Szyszkowska-Butryn podpowiada, jak raz na zawsze pokonać barierę językową. Praktyczne wskazówki pomogą z powodzeniem uczyć się słówek szybciej niż dotąd, rozwinąć umiejętność rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego, a także opanować gramatykę. Przy każdej z opisanych technik znajdują się ikonki, które pomogą wybrać najlepsze dla siebie metody, tak aby nauka języka była szybka, przyjemna i przede wszystkim, efektywna.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • przedstawia techniki motywujące do nauki i pozwalające wykorzystać każdą wolną chwilę na doskonalenie znajomości języka
  • pomaga ułożyć program nauki dostosowany do własnych możliwości i preferencji
  • prezentuje wiele sposobów na efektywną naukę języka, na podstawie m.in. teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera.

O autorce:

Anna Szyszkowska-Butryn – absolwentka anglistyki oraz kulturoznawstwa. Lektorka języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych. Pasjonatka odkrywania nowych technik uczenia się języków, czerpiąca wiele inspiracji z nieustannych podróży. Na potrzeby tego poradnika wybrała najskuteczniejsze współczesne metody nauki języków obcych, następnie udoskonaliła je i wypróbowała w swojej praktyce zawodowej.

Książka wydana wcześniej pod tytułem "Jak opanować szybko język obcy".

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...