Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?

Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?


  • ISBN: 978-83-6721-553-4
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
32,29 zł

Opis

Znasz zasady gramatyczne i setki słówek, masz za sobą już wiele kursów, a mimo to w prostej rozmowie z obcokrajowcem czujesz paraliż? A może dopiero zaczynasz naukę i ulegasz złudzeniu, że jeszcze za wcześnie na próby mówienia po angielsku? Jeśli zmagasz się z powszechnym problemem bariery językowej i lęku przed mówieniem - oto sposób na jego rozwiązanie!

Poradnik zawiera spójny plan rozwoju językowego, który możesz dopasować do swojego poziomu znajomości języka i indywidualnych potrzeb. Przejdź przez pięć etapów rozwijania kompetencji językowych, poznaj praktyczne techniki i efektywne narzędzia, dzięki którym zaczniesz swobodnie komunikować się po angielsku.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:
- przedstawia sprawdzone strategie doskonalenia umiejętności mówienia po angielsku u osób na różnych poziomach płynności językowej
- wskazuje przyczyny trudności w mówieniu w języku obcym i podpowiada sposoby ich pokonania
- obala mity związane z nauką mówienia w języku obcym
- wykorzystuje interesujące metody uczenia się języka, m.in. chunking, shadowing czy code switching oraz nowoczesne technologie (m.in. aplikacje mobilne, audiobooki, portale społecznościowe, kanały na YouTube)
- pozwala osiągnąć cel, jakim jest swobodne reagowanie w rozmaitych sytuacjach komunikacyjnych

[limg]http://jezykiobce.net/jezykiobce_images/cms/1/1392_autorka2.png[/limg]
Weronika Sokołowska - z wykształcenia filolog angielski i iberystka, z zawodu lektor i trener języków obcych i właścicielka szkoły językowej Inspiro Language Academy w Krakowie. Specjalizuje się w nauczaniu dorosłych. W wolnych chwilach z pasją oddaje się prowadzeniu bloga o samodzielnej nauce języków: Language Lifestyle.

 

Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...