Jak zbudować poczucie własnej wartości?

Jak zbudować poczucie własnej wartości?

ISBN: 978-83-7788-276-4

Opis


Czujesz się ze sobą źle, ograniczają cię własne lęki? Stale próbujesz zadowolić innych i jesteś przekonany, że nie zasługujesz na awans, szczęście, pomoc? Sięgnij po tę książkę! Zawarte w niej rady doświadczonego terapeuty pokażą ci, jak skutecznie zbudować poczucie własnej wartości!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- uczy, jak rozpoznać u siebie objawy niskiej samooceny i odróżnić je od innych stanów
- zawiera propozycję osobistego warsztatu, który pozwoli ci krok po kroku odbudować poczucie własnej wartości
- prezentuje konkretne narzędzia, techniki i ćwiczenia pomocne w akceptacji siebie, asertywnej odmowie i dokonywaniu wyborów w zgodzie ze sobą
- przedstawia historie osób, którym udało się odzyskać szacunek do siebie i uwierzyć we własne możliwości

O autorce:
Dorota Gromnicka - psycholog i doświadczona psychoterapeutka. Studiowała na UKSW w Warszawie, Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie oraz UJ w Krakowie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w podejściu integracyjnym. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową. Jest autorką wydanego w serii Samo Sedno poradnika Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Świetny poradnik, jasno i czytelnie napisany. Widać, że autorka to świetny fachowiec. Bardzo mi pomogła, otworzyła oczy na wiele spraw i zachowań, pomogła mi zrozumieć wiele spraw w swoim życiu.
Jestem od niedawna stałą czytelniczką książek tego wydawnictwa, a już widzę wielkie zmiany w sobie po przeczytaniu tych książek. Polecam wszystkim ten poradnik.

- , 2015-08-04

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi