Bieganie. Kobieca strona mocy

Poradnik dla kobiet, dla których nie ma ograniczeń!

  • ISBN: 978-83-7788-578-9
  • Autor: Anna Pawłowska-Pojawa
38,00 zł
19,00 zł

Opis

Każda z nas ma własny powód, aby pod wpływem impulsu, w pogodę lub niepogodę, włożyć wygodne buty i pobiec. Chcemy odzyskać formę i zgrabną sylwetkę, poczuć radość i pozytywne emocje z każdym pokonanym kilometrem. Bieganie. Kobieca strona mocy to poradnik dla kobiet, które potrafią być bohaterkami, dla których nie ma ograniczeń.

Autorka, która ma dziś na koncie kilkaset imprez biegowych w kraju i za granicą, zarazi cię swoim optymizmem i pasją. Książka przedstawia najprostsze i najpopularniejsze metody rozpoczynania biegania oraz ćwiczenia rozgrzewające. Podpowiada, jak funkcjonować w biegowym świecie, co zrobić, gdy pojawi się kontuzja. Pomoże również wybrać odpowiednie obuwie i strój, w którym poczujesz się komfortowo i kobieco, oraz przydatne gadżety i aplikację sportową. Dowiesz się, jak czerpać radość z biegania i co robić, aby podtrzymać swoją motywację!

Dzięki poradnikowi:
- zaczniesz biegać i odkryjesz uzależniające działanie endorfin, które wpłyną na lepsze samopoczucie
- zaplanujesz indywidualny trening i dowiesz się, kiedy warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego trenera
- poprawisz kondycję, zaczniesz zdrowo się odżywiać, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz samokontrolę
- podtrzymasz swoją motywację i nie poddasz się w chwilach zwątpienia
- przygotujesz się do udziału w zawodach sportowych, maratonach i ultramaratonach

Anna Pawłowska-Pojawa - biegaczka amatorka, autorka bloga „Ania biega”. Zawodowo pracuje jako PR-owiec. W 2014 r. wygrała I Kielecki Bieg Górski (23 km), a w 2013 r. zajęła pierwsze miejsce w Biegu Wedla na dystansie 5,4 km. Była felietonistką „Runner’s World”. Pisze o bieganiu dla tygodnika „Wprost” i współpracuje z serwisem

O książce:
To taki dobry poradnik wszystkiego, czego potrzebuje początkująca biegaczka, amatorka, ale i ta średnio zaawansowana zawodniczka. Oczywiście większość rozdziałów dedykowana jest tej pierwszej grupie, ale i dwie pozostałe znajdą w książce coś dla siebie. Co takiego? Chociażby opis ćwiczeń wzmacniających mięśnie.
Poza tym, jeżeli do tej pory - Droga Czytelniczko - szukałaś porad na wielu specjalizujących się w bieganiu serwisach internetowych, to skondensowaną wersję wszystkiego, co przeczytałaś, znajdziesz właśnie w "Kobiecej stronie mocy".
Milena Majak, AktywnieBardzo.pl

Jeśli dopiero myślisz o tym, by zacząć biegać. Jeśli już biegasz, ale nadal czujesz się w tym świecie zagubiona. Jeśli masz doświadczenie i wiedzę, ale chciałabyś odświeżyć swoje spojrzenie na bieganie, albo chłoniesz wszelkie informacje o bieganiu… Książka Ani Pawłowskiej-Pojawy jest dla ciebie. Znajdziesz w niej podstawowe informacje dotyczące treningu, zdrowego odżywiania, stroju i gadżetów do biegania, kontuzji, motywacji, zawodów i wiele innych, przedstawione okiem biegaczki, która nie tylko wie, o czym pisze, ale naprawdę kocha biegać. I jeszcze jedno - uważaj, bo po przeczytaniu tej książki „wpadniesz w bieganie” po uszy!
Justyna Grzywaczewska, CityTrail

Bieganie może być kobiece
Anna Pawłowska-Pojawa, gościem Grzegorza Chlasty w Poranku RDC

http://www.rdc.pl/podcast/poranek-rdc-ksiazka-bieganie-kobieca-strona-mocy/

Rozbiegani
Anna Pawłowska-Pojawa gościem Kariny Terzoni w Polskie Radio Czwórka

http://www.polskieradio.pl/10/3958/Artykul/1579498,PawlowskaPojawa-kobiety-biegaja-coraz-szybciej

 

 

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć