Jak uczyć się szybciej i skuteczniej  (e-book)

Jak uczyć się szybciej i skuteczniej (e-book)

Jak uczyć się szybciej i skuteczniej (e-book)

Trenuj umysł i stale rozwijaj swój potencjał!

  • ISBN: 978-83-6588-440-4
  • Stron: 232
  • Autor: Natalia Minge, Krzysztof Minge
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
23,71 zł

Opis

Trening umiejętności umysłowych przydaje się nie tylko do tego, by zachować sprawność umysłu, lecz także do tego, by rozwijać swój potencjał i wykorzystywać niezwykłe  możliwości swojego mózgu!

Doświadczeni psychologowie prezentują 16 skutecznych technik uczenia się przydatnych w codziennym funkcjonowaniu, które pomagają m.in. efektywnie koncentrować się na zadaniach i oderwać od informacyjnego chaosu, wyćwiczyć umiejętność selekcjonowania informacji i decydowania o tym, co trzeba przeczytać dokładnie, co wystarczy przejrzeć, a co jest tylko informacyjnym śmieciem, a także pobudzać kreatywność.

Ponad 150 różnorodnych ćwiczeń stanowią doskonałą rozgrzewkę dla umysłu, a przy okazji są źródłem dobrej rozrywki, wprawiając w dobry nastrój, który sprzyja zarówno dobrej pamięci, jak i kreatywności.

 Dzięki lekturze książki:

  • odkryjesz sprawdzone i skuteczne techniki uczenia się, np. metodę haków, akronimy, rymowanki liczbowe, rzymski pokój czy skojarzenia przydatne w nauce języków obcych
  • poznasz metody szybkiego czytania ze zrozumieniem, m.in. skanowanie slalomowe lub po przekątnej
  • dowiesz się, jak tworzyć efektywne mapy myśli
  • wykorzystasz trening kreatywności do twórczego rozwiązywania problemów

 

Wydanie I książki ukazało się pod tytułem Techniki samorozwoju, czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej.

O autorach

Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy w swojej poradni Hipokampus prowadzą m.in. warsztaty szybkiego czytania, twórczego myślenia oraz doskonalące umiejętność koncentracji. Są autorami sześciu poradników w serii Samo Sedno oraz wielu artykułów dotyczących technik samorozwoju.

Patroni

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...