Sięgnij po swoje marzenia!  Alchemia zmian dla kobiet

Sięgnij po swoje marzenia! Alchemia zmian dla kobiet

Otwórz się na zmianę - zacznij działać!

ISBN: 978-83-7788-187-3

Opis

Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz wrażenie, że moment realizacji twoich marzeń odwleka się w nieskończoność? Z tym poradnikiem odkryjesz, że zmiana nie jest taka trudna, a spełnienie marzeń jest w zasięgu ręki!

W książce znajdziesz wyjątkowy, sześcioetapowy program, który pozwoli ci świadomie i odpowiedzialnie przejść przez proces zmiany. Dzięki licznym ćwiczeniom, wskazówkom i przykładom dokładnie zdefiniujesz swój cel, ustalisz szczegółowy plan działania, a także termin wprowadzenia go w życie. Dowiesz się, które elementy są przeszkodami w działaniu oraz jak je pokonać. Przekonasz się, jakie są twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać do osiągnięcia wyznaczonych celów. Zdobędziesz wiedzę na temat emocji, którymi kierujesz się przy podejmowaniu decyzji, oraz odkryjesz drzemiący w tobie potencjał. W ostatnim rozdziale poznasz historie uczestniczek warsztatów, które będą dla ciebie inspiracją i motywacją, by odważnie sięgać po swoje marzenia.

Dzięki tej książce:

- zdecydujesz, jaki obszar twojego życia wymaga zmiany
- dokładnie zaplanujesz realizację swoich marzeń
- poznasz sposoby radzenia sobie z trudnościami zniechęcającymi do działania
- wzmocnisz swoją siłę i motywację do osiągnięcia celu
- dowiesz się, jak zbudować sieć relacji wspierających cię w procesie zmiany

O autorkach:
Monika Jankowska i Magda Rodak
są doświadczonymi trenerkami rozwoju z międzynarodowym certyfikatem CPCC (Certified Professional Co-Active Coach) oraz współzałożycielkami Stowarzyszenia Coachów Koaktywnych. Wspólnie prowadzą cykl autorskich warsztatów dla kobiet pt. „Alchemia zmian”, który zainspirował je do napisania tego poradnika.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Ciężko jest jednoznacznie oceniać poradniki, bo wiadomo, że nie każda z metod proponowanych przez autorów może okazać się zbawienna dla czytelnika. Przy tej książce nie miałam jednak wątpliwości - jest świetna. Poprzez nastawioną na aktywność czytelnika formę lektura pozwala zastanowić się przede wszystkim nad tym,czego naprawdę chcę dla siebie - a czego nie - oraz powoli znajdować drogę, która pozwoli dojść do celu. Praca z książką wymaga nieco czasu i zaangażowania, ale warto. W przystępnej formie (jasny język, wykresy, tabele, trafiające w sedno pytania) pozwala naprawdę sięgać po swoje marzenia. Czy trzeba coś więcej napisać? :)

- , 2013-04-08

Liczba ćwiczeń opisanych w tym podręczniku wpływa po pierwsze na fakt, że trzeba mu poświęcić trochę czasu (ponad miesiąc), a po drugie przesądza o jego atrakcyjności, bo kompleksowość to być może nie jedyna, ale z pewnością najmocniejsza zaleta \"Alchemii zmian dla kobiet\". Do kolejnych trzeba zaliczyć merytoryczne przygotowanie autorek i wizualizacje. Pierwsze daje się zauważyć na każdej stronie - przy czytaniu słów zaczerpniętych od klasyków, a świetnie dopasowanych do konkretnych fragmentów oraz w trakcie poznawania teorii różnych psychologów. Drugie to przykłady, z których dowiadujemy się, jak kurs wpłynął na różne uczestniczki, a także graficzne sposoby przedstawiania treści.

Mam zamiar \"Sięgać po swoje marzenia!\" przy każdej okazji, gdy będę próbowała zrealizować jakiś projekt lub zwyczajnie zapomnę, że czasem warto zadawać samemu sobie oczywiste pytania. Polecam.

- , 2013-04-05

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi