Mindfulness dla zdrowia. Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem (Książka + MP3 z medytacjami)

Mindfulness dla zdrowia. Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem (Książka + MP3 z medytacjami)

Sprawdzony sposób na walkę z bólem i odzyskanie dobrego samopoczucia!

  • ISBN: 978-83-67663-82-3
  • Data wydania: sierpień 2023
  • Stron: 216
  • Autor: dr Danny Penman, Vidyamala Burch
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
38,00 zł

Twój umysł ma ogromny wpływ na doznania, które świadomie odczuwasz!

Mindfulness dla zdrowia przedstawia ośmiotygodniowy program medytacyjny, który wzmacnia naturalne mechanizmy samouzdrawiania, pozwala uporać się z bólem oraz  zredukować związane z nim stres, lęk, rozdrażnienie czy wyczerpanie. Autorzy książki, czerpiąc z własnego doświadczenia i rzetelnej wiedzy, oferują czytelnikom pomocne techniki medytacyjne.

Wyniki badań klinicznych potwierdzają, że proste praktyki uważności działają równie skutecznie jak środki przeciwbólowe. Wykonywanie ćwiczeń w ramach programu medytacji zajmie ci jedynie od 10 do 20 minut dziennie. Dzięki nim twoje cierpienie zacznie ustępować, a w jego miejsce pojawi się spokój, radość oraz współczucie wobec siebie i innych.

Książkę polecają:

Niezwykle skuteczne i proste podejście do uzdrawiania ciała i umysłu dla osób zmagających się z wyniszczającym bólem oraz chorobami przewlekłymi. Polecam.

dr Jon Kabat-Zinn, autor książki Życie, piękna katastrofa

W świecie tak pełnym cierpienia ta książka jest darem mądrości, który niesie bardzo praktyczną pomoc.

prof. Paul Gilbert, autor książki The Compassionate Mind

Vidyamala Burch i Danny Penman, opierając się na osobistych doświadczeniach, proponują ośmiotygodniowy trening uważności, będący częścią programu MBPM (ang. mindfulness-based pain management). Jego skuteczność udowadniają zarówno sami autorzy, jak i setki innych osób praktykujących mindfulness na co dzień. Polecam!

Małgorzata Jakubczak, Polski Instytut Mindfulness

O autorach:

Dr Danny Penman – współautor wydanego w serii Samo Sedno bestsellera Mindfulness. Trening uważności, dziennikarz śledczy. Pracował dla BBC, „New Scientist” i gazety „Independent”, obecnie współpracuje z „Daily Mail”. Medytuje od ponad 30 lat.

Vidyamala Burch – założycielka organizacji Breathworks propagującej uważność, która wyszkoliła trenerów w 15 krajach i cieszy się międzynarodowym uznaniem. Autorka programu pomagającego w radzeniu sobie z przewlekłym bólem za pomocą uważności i medytacji.

Patronat: 

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Szablony

Pliki do pobrania (1.13M)
Podziel się ze znajomymi
Loading...