Automotywacja. Odkryj w sobie siłę do działania!

Automotywacja. Odkryj w sobie siłę do działania!

Odkryj źródła swojej siły wewnętrznej i zacznij działać!

ISBN: 978-83-7788-469-0

Opis


Chcesz zacząć regularnie uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, nauczyć się języka obcego lub zrzucić zbędne kilogramy, ale brakuje ci determinacji i wiecznie odwlekasz realizację swoich planów? Poznaj skuteczne sposoby, jak wzbudzić w sobie motywację wewnętrzną, i zacznij działać!

Dowiedz się, skąd się bierze kryzys i na czym polega proces przechodzenia przez zmiany. Naucz się wykorzystywać siłę nagród oraz zarządzać trudnością zdań. Przekonaj się, że możesz aktywnie radzić sobie z przeciwnościami, traktując je jako wyzwanie, a nie problem.

Z poradnikiem:
- odkryjesz źródła swojej siły wewnętrznej
- ocenisz poziom automotywacji oraz gotowość na zmiany
- dowiesz się, jak radzić sobie z przeszkodami, by osiągnąć zamierzone cele
- osiągniesz przepływ (flow), który pomoże ci skoncentrować się na zadaniu i odczuwać przyjemność z wykonywania danej czynności

Marzena Jankowska - psycholog, trener biznesu, nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej KOMILITON Trening i Rozwój. Prowadzi badania i popularyzuje wiedzę z zakresu twardości psychicznej (hardiness). Jest członkiem i założycielem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz członkiem Zarządu Stowarzyszenia „Pro Ethica”.

Beata Wolfigiel - psycholog, trener, wykładowca akademicki, akredytowany coach ICF. Od 2004 r. właścicielka firmy „Entuzja” Szkolenia i Doradztwo. Prowadzi badania naukowe na temat doświadczenia przepływu (flow) w zadaniach zawodowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz ICF Global.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Super pozycja

Merytoryczna wiedza ubrana w przystępny język. Mnóstwo ćwiczeń. Cudownie się czyta. Polecam.

- , 2016-11-03

Ta świetnie napisana książka powinna znaleźć się w rękach każdego, kto chciałby podjąć wyzwanie i zmienić coś w swoim życiu, zdecydowanie na lepsze, a mimo to ma pewne obawy i brakuje mu... motywacji. Przyjemnie czyta się każdą stronę, ćwiczenia przygotowane są zawsze w interesujący sposób, wszystkie informacje poparte są zarówno doświadczeniem autorek, jak i naukowymi źródłami.

Jeżeli uważasz, że czas wziąć sprawy w swoje ręce, to zacznij od tej książki i... \"odkryj w sobie siłę do działania!\"

Szczerze polecam!

- , 2015-04-16

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi