Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce

Pozytywna rewolucja! Jak osiągnąć spełnienie i zadowolenia w życiu!

  • ISBN: 978-83-7788-546-8
  • Autor: Iwona Kucharewicz
33,24 zł
19,94 zł

Opis

Zastanawiasz się, jak zatrzymać szczęście na dłużej i z nadzieją patrzeć w przyszłość? Chcesz poczuć autentyczną radość i zarażać innych swoim optymizmem? Nie wiesz, dlaczego dotychczasowe zmiany w życiu nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? Wierzysz, że twoje życie może być wartościowsze i po prostu spełnione?

Nie bój się szczęścia! Przeprowadź pozytywną rewolucję w swoim życiu i uwierz, że twoje życie może być spełnione!


Odkryj i rozwijaj swoje mocne strony oraz umiejętności, które pomogą zbudować siłę wewnętrzną i lepiej znosić trudne sytuacje. Spełniaj się w relacjach z bliskimi osobami, naucz się wyznaczać sobie cele i je realizować. Zacznij pracę z własnymi przekonaniami i uwierz w swoje możliwości!

Dzięki poradnikowi:
- nauczysz się podejścia, które pozwala cieszyć się życiem, dążyć do poczucia spełnienia i zadowolenia oraz akceptacji tego, czego nie da się zmienić
- poznasz inspirujące historie innych ludzi oraz sprawdzone sposoby na to, jak poprawić swoje samopoczucie i nastawienie do świata
- dowiesz się, czym jest psychologia pozytywna i co ją różni od pozytywnego myślenia
- znajdziesz równowagę między własnymi pragnieniami a rzeczywistością i wprowadzisz pozytywne zmiany w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym

To pozycja uniwersalna, która może zainteresować naprawdę wiele osób. Książka obala pewne mity dotyczące zagadnień filozoficzno-psychologicznych, zawiera też konkretne przykłady, co zrobić, by stać się szczęśliwym. Czyli można uznać ją za pracę przyjaznego terapeuty dla tych, którzy chcą leczyć swe dusze i odnaleźć własną drogę do szczęścia. Z drugiej strony poradnik to cenne kompendium wiedzy, skarbnica ciekawych lektur i ogromna inspiracja dla osób, które podobnie, jak Pani Iwona prowadzą zajęcia i szkolenia dotyczące rozwoju osobistego oraz umiejętności twórczych.
Kamila Mrozek-Kochanek, MojaFigura.com

O autorce:
Iwona Kucharewicz - konsultantka, trenerka biznesu. Właścicielka firmy szkoleniowej Randori. Praktyk zarządzania z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Więcej informacji:

Fotorelacja ze spotkania autorskiego z Iwoną Kucharewicz w księgarni Matras w Warszawie

 

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć