Kłótliwy poradnik partnerski (e-book)

Kłótliwy poradnik partnerski (e-book)

Kłótliwy poradnik partnerski (e-book)

Jak się kłócić, żeby się pogodzić

  • ISBN: 978-83-7788-154-5
  • Autor: Ewa Żeromska
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
18,95 zł

Opis

Napisany lekko i ciekawie poradnik udowadnia, że mimo iż kłótnia ma wiele odcieni, to wszyscy tak naprawdę spieramy się o to samo i prawie zawsze tak samo. Autorka w zabawny, czasem prześmiewczy sposób opisuje różne tematy kłótni: wychowanie dzieci, wyjazd na wakacje, pieniądze, seks, zazdrość czy relacje z teściami. Każdy rodzaj sporu ilustrują humorystyczne rysunki. W przykładowych dialogach i scenkach opatrzonych trafnymi komentarzami możesz ujrzeć siebie lub swoich znajomych w krzywym zwierciadle.

Kłótnia jest sztuką i ma swoje zasady. Ich znajomość przyda się na pewno parom, które dopiero zaczynają wspólne życie - pomoże przewidzieć niektóre komplikacje, a może nawet im zapobiec. Osoby pozostające w związkach z dłuższym stażem będą mogły spojrzeć na swoje problemy z dystansu i zobaczyć, jak czasem drobne nieporozumienia urastają do rangi awantur. Umieszczona na końcu lista dziesięciu najważniejszych zasad pokaże, jak mądrze się spierać.

[youtube]MfmPXrB2D6w[/youtube]

O autorce:[limg]http://www.jezykiobce.net/jezykiobce_images/cms/867_sesja17male.jpg[/limg]

Ewa Żeromska - seksuolog, pedagog, doradca rodzinny. Zajmuje się edukacją seksualną młodzieży i terapią seksuologiczną. Współpracuje też jako ekspert m.in. z Polskim Radiem, „Rozmowami w toku” i „Poradnikiem Domowym”. Udziela także porad na eksperckim forum serwisu Gazeta.pl. Autorka specjalistycznych publikacji dotyczących życia intymnego oraz współautorka książek Kobietą być... i Mężczyzną być...

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...