Jak zadbać o własne finanse? wyd. 2

Jak zadbać o własne finanse? wyd. 2

-20%

Unikalny, dostosowany do polskich realiów poradnik, który pokazuje jak uzdrowić własne finanse.

ISBN: 978-83-7788-545-1

Opis

Zapanuj nad domowym budżetem i zabezpiecz finansowo siebie i swoją rodzinę!

Nie potrzeba skomplikowanej wiedzy z zakresu finansów, wystarczy zdrowy rozsądek i kilka prostych zasad, by zyskać finansowy komfort dla siebie i swojej rodziny. Marcin Iwuć w swoim unikalnym, dostosowanym do polskich realiów poradniku przedstawia skuteczny, 10-punktowy program zarządzania domowym budżetem.

Przestaw się na mądre oszczędzanie i pozbądź się długów. Poznaj mity kredytowe, naucz się unikać pułapek finansowych, wybierz korzystne konto emerytalne i zgromadź konkretne oszczędności. Spraw, by pieniądze pracowały dla Ciebie!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- Zawiera precyzyjny, 10-punktowy plan uzdrowienia swoich finansów.

- Pokazuje, jak zaplanować wydatki tak, by móc odkładać co miesiąc określoną kwotę.

- Przedstawia wyłącznie skuteczne sposoby oszczędzania, sprawdzone w polskich warunkach finansowych.

- Podpowiada, jak wyrwać się ze spirali kredytów i pożyczek.

- Radzi, jak szybciej spłacić kredyt hipoteczny.

- Uczy, jak zbudować fundusz bezpieczeństwa, który zapewni tobie i twoim bliskim odpowiednią ochronę w razie trudnych sytuacji życiowych.

W nowym wydaniu:

- dodano podrozdział "A co, jeśli masz kredyt we frankach?"

- uaktualniono dane liczbowe i daty

- uaktualniono przypisy i bibliografię, podane nowsze źródła raportów i artykułów

Marcin Iwuć - doświadczony menedżer i publicysta w zakresie rynków kapitałowych i finansów osobistych. Analityk finansowy z certyfikatem CFA Institute. Po 11 latach w branży finansowej zostawił korporację, aby zająć się popularyzowaniem wiedzy o zarządzaniu finansami, m.in. współtworząc program Prosty Rachunek w TVN i prowadząc liczne szkolenia. Blog Marcina Iwucia Finanse bardzo osobiste zwyciężył w konkursie Blog Roku 2014 w kategorii Specjalistyczne i firmowe.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Świetna książka. Jej czytanie było dla mnie jak rozmowa z autorem. Bardzo prosto napisana, świetne porady poparte przykładami, cenne i dające do wprowadzenia w życie. Czyta się ją z zapartym tchem. Otwiera oczy na wiele kwestii w budżecie domowym. Ja z pewnością wprowadzę w życie kilka wskazówek. Polecam przeczytanie tej książki każdemu kto nie tylko ma kredyt, ale i z troską i szacunkiem podchodzi do pieniędzy.

- , 2015-08-03

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi