Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Książka podpowiada, jak przygotować się do zawodu freelancera.

  • ISBN: 978-83-6588-495-4
  • Stron: 248
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
30,38 zł

Opis

Dowiedz się, jak rozpocząć przygodę z freelancingiem, zbuduj autentyczny i spójny wizerunek osoby sukcesu – rzetelnego freelancera.

Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj je w pracy, dowiedz się, jakie zawody mają potencjał freelancerski, zbuduj autentyczny wizerunek i właściwie zorganizuj  pracę!

Jak przygotować się do pracy jako freelancer?
Poradnik pomaga zrozumieć, że każdy z nas może zostać samodzielnym przedsiębiorcą. Inspiruje do znalezienia pomysłu na siebie i konfrontowania go z realiami w świecie biznesu.


Prezentuje na przykładach, jak budować własną markę, przygotować atrakcyjną ofertę i znaleźć zlecenia.
W książce znajdują się również sprawdzone sposoby, jak poszukiwać zleceń, wyceniać swoją pracę, promować biznes w internecie i opanować kwestie formalne.

Książka stworzona specjalnie dla osób, które chcą dowiedzieć się jak zarabiać na swoim talencie i pasji a także pracować według własnej wizji.
Dzięki książce przekonamy się, żę freelancing daje mnóstwo możliwości rozwoju i zarobku, jednak, żeby osiągnąć wymarzony sukces wymagane jest odpowiednie przygotowanie.

O autorce

Ewa Brzozowska – Surface Pattern Designer, grafik komputerowy i ilustrator. Z wykształcenia informatyk, z pasji – artysta. Od 2007 r. pracuje jako freelancer, a od 2011 r. z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez lata zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem biznesowych marek, obecnie specjalizuje się w projektowaniu wzorów dziecięcych. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Swoje zmagania związane z łączeniem macierzyństwa i życia zawodowego opisuje na blogu FreelanceMama.p

 

Książkę polecają

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...