• Nowy

Jak wspierać rozwój dziecka? Gry i zabawy rozwijające zdolności

Jak wspierać rozwój dziecka? Gry i zabawy rozwijające zdolności

Bestseller w nowym, rozszerzonym wydaniu!

  • ISBN: 978-83-67816-23-6
  • Data wydania: listopad 2023
  • Stron: 248
  • Autor: Natalia Minge, Krzysztof Minge
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
42,76 zł

Czy wiesz, jak zdolne może być Twoje dziecko?

Czy wiesz, że nowo narodzone dziecko ma większa potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał, a trzylatek może czytać, liczyć i mówić w dwóch językach? Pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju dziecka i umożliwiają uwolnienie jego ogromnego potencjału. Dlatego jeśli chcesz zapewnić mu dobry start bez presji i stresu, sięgnij po ten poradnik. 

Autorzy – doświadczenie psycholodzy i rodzice – pokazują, jak rozwijać i kształtować nowe zdolności w codziennej zabawie. Dzięki licznym wskazówkom przekonasz się, że nauka czytania, matematyki czy języków obcych może być okazją do fantastycznej zabawy i sposobem na przyjemne spędzenie czasu. A uważność na emocje i indywidualne potrzeby malucha nie tylko obudzi w nim pasję odkrywcy, lecz także zapewni mu szczęśliwe dzieciństwo. 

W nowym wydaniu m.in.:

  • nowe pomysły na zabawy, których nie znajdziesz w internecie
  • podpowiedzi, jak przygotować dziecko do życia w cyfrowym świecie
  • wskazówki, jak zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby, by uniknąć rodzicielskiego wypalenia

O książce:

Gdy na świat przychodzi dziecko, nie szukajcie porad w internecie. Wiedza i doświadczenie zawarte w tej książce pozwolą Wam cieszyć się relacją z dzieckiem i zainspirują Was do wspólnych zabaw.

Magdalena Kordaszewska – mama, terapeutka SI, ekspert ds. zabawek i artykułów dla dzieci, redaktorka naczelna Zabawkowicz i WyborRodzicow.pl.

O autorach:

Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci, prowadzą poradnię dla rodziców Hipokampus. Swoje autorskie programy nauczania konstruują w oparciu o doświadczenie takich autorytetów jak Glenn Doman, Edward de Bono czy Gordon Dryden. Są także rodzicami czwórki dzieci, które są dla nich niewyczerpanym źródłem inspiracji.

W serii:

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...