Excel 2010

Wszystko, co musisz wiedzieć o programie Excel 2010! Książka w kolorze!

  • ISBN: 978-83-7788-070-8
  • Autor: Dariusz Hałas
34,19 zł
13,68 zł

Opis

Poradnik dla początkujących i zaawansowanych użytkowników programu Excel 2010. Krok po kroku prezentuje funkcje programu niezbędne podczas pracy z arkuszami, tabelami czy analizą danych. Uczy korzystania z prostych i zaawansowanych formuł, funkcji oraz ilustrowania wyników wykresami. Dzięki lekturze książki poznasz elementy okna głównego, arkusze względne i bezwzględne, tryby przeglądania czy nawigacji arkuszy oraz wykresy typowe i nietypowe. Dowiesz się, jak efektywnie pracować z komórkami i likwidować błędy w formularzach. Nauczysz się wprowadzać, edytować, kopiować i zaznaczać dane również na kilku arkuszach jednocześnie. Autor podpowie ci, jak korzystać z dodatkowych funkcji Schowka czy z Malarza formatów.

Książka w pełnym kolorze - wygodne ramki i praktyczne porady!

Sprawne korzystanie z poradnika zapewniają kolorowe ramki. Dzięki nim dowiesz się m.in. jakie są inne możliwości wykonania danej czynności, jak radzić sobie z ewentualnymi problemami i na jakie treści warto zwrócić szczególną uwagę podczas pracy z programem. W poradniku znajdziesz konkretną wiedzę i zrozumiałe porady, które pozwalają optymalnie wykorzystać potencjał programu.

Z poradnikiem:
- odkryjesz funkcje programu, dzięki którym skrócisz czas pracy do minimum
- nauczysz się tworzyć przejrzyste i atrakcyjne graficznie tabele
- dowiesz się, jak ilustrować dane wykresami, diagramami i schematami organizacyjnymi
- poznasz opcje związane z drukowaniem arkuszy i całych skoroszytów
- przyspieszysz i uprościsz analizę danych dzięki narzędziom filtrowania i tabelom przestawnym

W poradniku:
1. Podstawy pracy z Microsoft Excel 2010
2. Twój pierwszy skoroszyt
3. Formatowanie komórek
4. Praca z arkuszami
5. Formuły i funkcje
6. Wykresy i graficzne prezentacje danych
7. Filtrowanie i sortowanie danych
8. Grafiki, ilustracje, równania
9. Drukowanie
10. Praca grupowa nad arkuszami


O autorze:
Dariusz Hałas - informatyk, dziennikarz i pasjonat nowych technologii. Współpracował z serwisami o tematyce komputerowej i popularnymi magazynami komputerowymi m.in. Enter, NEXT, PC Format. Autor wielu publikacji z zakresu IT. Twórca poradników i szkoleń z dziedziny oprogramowania, wdrażania systemów zabezpieczających i zarządzania usługami zawiązanymi z Internetem.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć