Gitara dla początkujących Techniki gry, ćwiczenia i filmy instruktażowe (Książka + DVD)

Naucz się grać na gitarze w krótkim czasie! Zaskocz rodzinę i przyjaciół!


  • ISBN: 978-83-7788-014-2
  • Stron: 160
  • Autor: Mateusz Małek, Lech Zaciura
38,00 zł

Opis

Czy chciałbyś jak najszybciej zacząć grać na gitarze? A może już od dawna marzysz o samodzielnym zagraniu ulubionej piosenki? Zacznij naukę z naszym poradnikiem i przekonaj się, że nauka gry na gitarze jest prosta i daje wiele satysfakcji.

Z książką szybko nauczysz się podstaw gry na gitarze klasycznej i akustycznej, poznasz budowę instrumentu, gamę, najbardziej znane akordy i techniki gry. Dowiesz się, jak prawidłowo trzymać gitarę, czytać tabulaturę i stroić instrument, by potem przejść do trudniejszych zagadnień, jak chwyty barowe czy transpozycja utworu. Materiał teoretyczny uzupełniony jest ilustracjami i ćwiczeniami o rosnącym stopniu trudności, które pomogą ci stopniowo rozwijać umiejętności praktyczne.

Płyta DVD dołączona do poradnika zawiera filmy instruktażowe i nagrania piosenek. Znajdziesz na niej liczne ćwiczenia, dzięki którym szybko nauczysz się wykonywać wybrane utwory.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- pomaga przy wyborze gitary, prezentuje prawidłową postawę podczas gry oraz uczy, jak samodzielnie stroić instrument
- opisuje podstawowe i zaawansowane akordy oraz techniki gry
- zawiera liczne ciekawostki, ilustracje, praktyczną tabelę z akordami oraz wskazówki dla leworęcznych gitarzystów
- specjalna wersja skrócona dla niecierpliwych pozwala poznać podstawy nauki gry na gitarze w zaskakująco krótkim czasie
- materiał filmowy doskonale uzupełnia treść książki i jest pomocny w wykonywaniu ćwiczeń a później całych utworów

O autorach:
Mateusz Małek - kompozytor, aranżer, wokalista, multiinstrumentalista i realizator nagrań. Inżynier informatyk specjalizujący się w analizie dźwięku (m.in. systemy rozpoznawania mowy). Gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Zajmował się m.in. oprawą muzyczną przedstawień dla dzieci.

Lech Zaciura - pisarz, autor tekstów piosenek, kompozytor, gitarzysta-amator. Obecnie wraz z Mateuszem Małkiem nagrywa wspólne autorskie piosenki.

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć