Siła empatii. 7 zasad zmieniających życie, pracę i relacje

Siła empatii. 7 zasad zmieniających życie, pracę i relacje

Dowiedz się, jak budować lepsze relacje z ludźmi i odmień swoje życie

  • ISBN: 978-83-66237-92-6
  • Autor: Dr Helen Riess
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
38,00 zł

Na podstawie wieloletnich badań dr Helen Riess opracowała 7 prostych zasad, dzięki którym możemy nauczyć się empatii w każdym aspekcie życia. Poznaj je i stań się lepszym rodzicem, partnerem i przyjacielem.

Dzięki lekturze tej książki nauczysz się jak: budować partnerskie relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu, być atrakcyjnym partnerem do rozmowy, sprawić, by ludzie czuli się przy tobie dobrze i bezpiecznie, dostrzegać problemy własne i innych, poprawnie rozwiązywać konflikty i być asertywnym, mówić o swoich potrzebach i rozumieć potrzeby innych.

Przełomowa i bardzo praktyczna książka dla psychologów, prowadzących szkolenia z komunikacji w relacjach zawodowych, szczególnie w pracy z pacjentem.

"Nic bardziej nie jest ludziom potrzebne w dzisiejszych czasach niż empatia, dla siebie nawzajem, dla planety i jej odwiecznych mieszkańców. Bardzo, bardzo potrzebna książka. Ludzie czytajcie i uczcie się empatii."

WOJCIECH EICHELBERGER

„Dar dla ludzkości, który pojawił się w samą porę”

DANIEL J. SIEGEL, autor bestsellerów Psychowzroczność oraz Świadome rodzicielstwo

,,Wciągająca lektura, pełna olśnień na temat tego, co właściwie się dzieje, kiedy zaczynamy rozumieć  innych”.

SUZIE REIDER, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży reklam w Google

dr Helen Riess – profesor psychiatrii w Harvard Medical School, dyrektorka programu Empathy and Relational Science w szpitalu w Massachusetts (MGH). Członkini Konsorcjum ds. Badań nad Inteligencją Emocjonalną w Organizacjach. Opracowała naukowe podejście do empatii. Uznana na świecie pedagog, badaczka i prelegentka. Jej artykuł Empatia w medycynie – neurobiologiczna perspektywa opublikowany w „Journal of the American Medical Assosiation” w 2010 roku okazał się przełomowy dla wielu badaczy. Wielokrotnie nagradzana za swoje badania. 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...