Nieśmiałość. Zmień myślenie i odważ się być sobą

Nieśmiałość. Zmień myślenie i odważ się być sobą

Pokonaj lęki i obawy dzięki terapii poznawczo-behawioralnej

ISBN: 978-83-7788-302-0

Opis

Nieśmiałość utrudnia ci kontakty towarzyskie? Zniechęca do podejmowania wyzwań zawodowych? Stoi na przeszkodzie w budowaniu związku? Wyjdź z kryjówki i rozpocznij nowe życie!

Z tym poradnikiem dowiesz się na czym polega nieśmiałość, określisz jej typ, którego zrozumienie stanowić będzie podstawę pracy nad jej eliminacją. Książka zawiera zbiór rad i przykładów z życia, pomagających w podnoszeniu samooceny i przezwyciężaniu własnych ograniczeń. Istotną jej częścią są ćwiczenia i zadania oparte o terapię poznawczo-behawioralną (TPB). Poradnik przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą pokonać nieśmiałość, pragną otworzyć się na ludzi i zacząć realizować własne plany i marzenia.

Znajdź własną drogę do śmiałości!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- wskazuje, jak poprzez zmianę myślenia znaleźć rozwiązanie problemów
- pomaga radzić sobie z trudnymi emocjami
- wykorzystuje jedną z najskuteczniejszych metod - terapię poznawczo-behawioralną
- podpowiada, jak pomagać osobom, które cierpią z powodu nieśmiałości
- przedstawia prawdziwe historie osób, które pokonały lęki i zaczęły żyć pełnią życia


O autorce:
Magdalena Staniek - psycholog, członkini stowarzyszenia Intro i specjalistka z zakresu relacji interpersonalnych, komunikacji i psychoterapii poznawczej. Prowadzi treningi umiejętności społecznych i warsztaty rozwijające kompetencje miękkie.

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Bardzo dobry poradnik. Ciekawe przykłady i sposoby jak ćwiczyć przezwyciężanie własnej nieśmiałości. Wypróbowałam kilka porad, naprawdę działają. Gorąco polecam osobom nieśmiałym.

- , 2014-04-01

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi