Windows 7

Wszystko, co musisz wiedzieć o komputerze z Windows!

  • ISBN: 978-83-7788-131-6
  • Autor: Dawid Długosz
28,48 zł
11,39 zł

Opis

Poradnik dla początkujących i zaawansowanych użytkowników systemu Windows 7. Krok po kroku prezentuje instalacje systemu, pomaga spersonalizować komputer, zapoznaje z atrakcyjnymi gadżetami oraz najważniejszymi funkcjami. Poradnik pokazuje nowoczesne rozwiązania systemu, usprawnienia i funkcje, z którymi powinien się zapoznać każdy użytkownik. Dzięki lekturze książki nie tylko zainstalujesz system Windows 7 z płyty, dysku wirtualnego czy USB, ale także spersonalizujesz wygląd pulpitu, dostosujesz panel zadań, skonfigurujesz urządzenia peryferyjne, poznasz opcje zasilania i oszczędzania energii. Poza tym nauczysz się łączyć z internetem, współdzielić zasobami i zarządzać domowym centrum rozrywki. Autor podpowie również jak pracować z obrazami, zdjęciami czy plikami video oraz jak chronić komputer przed intruzami z zewnątrz.

Książka w pełnym kolorze - wygodne ramki i praktyczne porady!

Sprawne korzystanie z poradnika zapewniają kolorowe ramki. Dzięki nim dowiesz się m.in. jakie są inne możliwości wykonania danej czynności, jak radzić sobie z ewentualnymi problemami i na jakie treści warto zwrócić szczególną uwagę podczas pracy z programem. W poradniku znajdziesz konkretną wiedzę i zrozumiałe porady, które pozwalają optymalnie wykorzystać potencjał programu. Dodatkowo w poradniku również obszerny rozdział o Windows 8!

Z poradnikiem:
- dowiesz się, jak utrzymać system w czystości żeby nie zwolnił
- nauczysz się, jak skonfigurować połączenia sieciowe i korzystać z internetu
- zadbasz o ochronę systemu i zapewnisz sobie prywatność danych
- nauczysz się tworzyć, odbierać i wysyłać e-maile
- poznasz i przetestujesz również funkcje przedpremierowego systemu Windows 8

W poradniku:
1. Instalacja systemu Windows 7
2. Personalizacja systemu
3. Praca z narzędziami Windows
4. Komputer i dodatkowe urządzenia
5. Sieć i internet
6. Multimedia
7. Bezpieczeństwo w internecie
8. Konta użytkowników
9. Zarządzanie komputerem
10. Windows Live, czyli jeszcze więcej usług
11. Zadania administracyjne
12. Windows Phone
13. Test systemu Windows 8

O autorze:
Dawid Długosz
- specjalista do spraw oprogramowania, w szczególności w zakresie produktów firmy Microsoft i Apple. Od sześciu lat pracuje jako dziennikarz w branży komputerowej m.in. w piśmie PC World.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć