Ultramaratony. Bieganie i kolarstwo

Ultramaratony. Bieganie i kolarstwo

Poczuj satysfakcję ze startów w ultramaratonach biegowych i kolarskich, sprawdź się w triatlonie czy biegach górskich!

ISBN: 978-83-7788-353-2

Opis

„Od 20 lat amatorsko uprawiam kolarstwo, a od 7 bieganie. Podczas kilkunastu maratonów i ultramaratonów uczyłem się na własnych błędach, wypracowałem własne techniki i rozwiązania. Ten poradnik jest owocem moich prób i eksperymentów - jest zbiorem subiektywnych porad i wskazówek, które przetestowałem na sobie samym. W książce zawarłem informacje, których sam potrzebowałem i szukałem, wkraczając na ścieżkę ultra. Mam nadzieję, że dla wielu będą one pomocne”.
Grzegorz Rogóż


Lektura tej książki bardzo mnie wzbogaciła, mimo że przez lata trening był moim chlebem powszednim. Ogromna wiedza zawarta w tym opracowaniu z pewnością będzie doskonałą bazą do wykorzystania w każdym treningu.

Cezary Zamana, organizator Merida Mazovia MTB Marathon

Książka Grzegorza Rogóża wpisuje się w coraz większe zainteresowanie biegami oraz kolarstwem. Autor podejmuje temat ultramaratonów wszechstronnie. Skupia się na takich aspektach uprawiania tych dyscyplin jak niezbędne wyposażenie sprzętowe, dieta, planowanie treningów czy przeciwdziałanie kontuzjom.
Andrzej Piotrowski, Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH,
ośmiokrotny uczestnik Biegu Rzeźnika

- Naucz się planować efektywne treningi, ćwicz własną wytrzymałość, zapobiegaj kontuzjom i radź sobie z kryzysami na trasie.
- Skompletuj niezbędny sprzęt, który pomoże ci osiągnąć maksimum możliwości.
- Dowiedz się, co zrobić, by ultramaratony nie wiązały się z ultrakosztami.
- Sprawdź trasy i terminy polskich oraz zagranicznych ultramaratonów.
- Poznaj różne dyscypliny zawodów ultra, m.in.: biegi górskie, przełajowe czy w skrajnych temperaturach, kolarskie i triatlon.

O autorze:
Grzegorz Rogóż
- zdobywca Korony Maratonów Polskich. Brał udział w kilkunastu maratonach (m.in. BMW Berlin Marathon, Marathon de Paris, Lisbon Marathon) i ultramaratonach biegowych i kolarskich (m.in. Bieg Rzeźnika, Beskidy Ultra Trial, London Edinburgh London, Bałtyk-Bieszczady Tour).

 

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi