Montessori. Wychowanie dziecka w wieku 0-6 lat

Montessori. Wychowanie dziecka w wieku 0-6 lat

Pomóż dziecku w odkrywaniu świata każdego dnia!

  • ISBN: 978-83-66949-70-6
  • Stron: 304
  • Autor: Beatriz M. Muñoz
  • Tłumacz: Daniela Helwig, Dominika Malinowska
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
47,52 zł

Montessori. Wychowanie dziecka w wieku 0-6 lat to przewodnik dla rodziców po metodzie Montessori, która uszanuje samodzielność dzieci, ich potrzeby i tempo uczenia się oraz nada porządek życiu rodzinnemu. 

Zapoczątkuj w domu małą rewolucję i wprowadzaj metodę Montessori w życie codziennie krok po kroku. Dowiedz się, jak wykorzystać wrażliwe fazy w rozwoju dziecka, gdy szybko i łatwo przyswaja wiedzę i zdobywa umiejętności oraz przystosuj otoczenie domowe, aby wesprzeć jego samodzielność. 

Musiałam pokazać, że istnieją inne wersje metody Montessori, praktykowane w małych mieszkaniach, z nieuczesanymi dziećmi, które nie są ubrane jak do zdjęć na Pintereście. - Beatrice M. Muñoz

To niezbędnik dla rodziców i opiekunów, którzy chcą stosować rozwiązania oparte na szacunku do najmłodszych, bez szantażu, kar, nagród czy gróźb. Skorzystaj z kopalni pomysłów na zajęcia i aktywności, które pomogą dziecku odkrywać świat!

Dzięki lekturze poradnika: 

  • zrozumiesz zachowania i reakcje dziecka
  • urządzisz dom tak, aby dziecko mogło rozwijać swoją niezależność 
  • poznasz pomysły na aktywności i zajęcia, które pomogą dziecku w odkrywaniu świata
  • wykorzystasz każdy dzień, aby uczyć się od najmłodszych

O autorce:

Beatriz M. Muñoz – mama czterech córek mająca duże doświadczenie w nauczaniu metody Montessori. Od kiedy zaczęła wykorzystywać metodę we własnym domu, nauczyła się bardziej ufać swoim córkom. W 2013 roku chciała podzielić się z innymi rodzicami zabawami edukacyjnymi, które sama przeprowadzała w domu z córkami – tak powstał blog Tigriteando, który był wielokrotnie nagradzany. Zdobył on m.in. nagrodę dla Najlepszego Bloga Parentingowego w 2016 roku na świecie. Od 2015 roku autorka prowadzi również kursy i warsztaty dla rodzin, które chcą stosować metodę Montessori w domu.

Warto przeczytać:  

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...