Komputer dla seniorów

Obsługa komputera krok po kroku. Praktyczny poradnik dla początkujących.


  • ISBN: 978-83-7788-227-6
32,29 zł

Opis


Poradnik stworzony z myślą o seniorach, którzy rozpoczynają swoją przygodę z komputerem. W przystępny sposób prezentuje najważniejsze informacje dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu, obsługi programów i aplikacji systemu Windows, a także szerokie możliwość internetu (wyszukiwanie informacji, korzystanie z poczty elektronicznej i portali społecznościowych, robienie zakupów w sieci).

Napisany przystępnym językiem poradnik został przygotowany specjalnie dla osób powyżej 50 roku życia, które chcą zacząć swobodnie korzystać z komputera i nieograniczonych możliwości Internetu. Z poradnikiem szybko opanujesz obsługę sprzętu, wyszukiwanie informacji, płacenie rachunków przez Internet. Dowiesz się, jak robić zakupy bez wychodzenia z domu, oglądać filmy on line, brać udział w aukcjach internetowych, korzystać z serwisów społecznościowych czy poczty elektronicznej.

Korzystanie z poradnika ułatwiają kolorowe ramki, wyraźne zrzuty ekranowe, słowniczek trudnych wyrazów oraz specjalna duża czcionka!

Wszystko, co musisz wiedzieć o obsłudze komputera!

Z poradnikiem:
- dowiesz się, jak bez problemu podłączyć i uruchomić komputer
- nauczysz się tworzyć dokumenty tekstowe i graficzne
- odkryjesz zalety internetu, takie jak wyszukiwanie informacji, korzystanie z poczty czy robienie zakupów
- poznasz aplikacje umożliwiające oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz korzystanie z gier
- zadbasz o ochronę systemu i swoje bezpieczeństwo w sieci
- dowiesz się, jak podłączyć urządzenia takie jak drukarka, kamerka internetowa czy głośniki
- szybciej przyswoisz prezentowane treści, m.in. dzięki większej czcionce i wyraźnym screenom

O autorze:
Daniel Wieprzkowicz - absolwent informatyki stosowanej, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zakresie informatyzacji urzędów administracji samorządowej oraz serwisu sprzętu komputerowego.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć