Elastyczne zarządzanie czasem (e-book)

Elastyczne zarządzanie czasem (e-book)

Dla aktywnych i zapracowanych!

ISBN: 978-83-6588-471-8
Stron: 232

Opis

Jak skutecznie działać pod presją czasu, kiedy wszystko jest pilne i ważne? Jak świadomie planować dzień i realizować wyznaczone cele? Jak odzyskać kontrolę nad niewykonanymi, odłożonymi lub porzuconymi zadaniami?

Poznaj strategię 5 kroków zarządzania czasem, dzięki której nauczysz się elastycznego planowania, tak by kończyć swój dzień z poczuciem satysfakcji i osiągać wyniki na koniec miesiąca. Doświadczona trenerka i praktyk biznesu prezentuje skuteczne narzędzia i techniki, które pomogą urzeczywistniać cele oraz tworzyć mapę priorytetów, by sprawnie ogarniać wszystkie sprawy. Dzięki nim przestaniesz pracować po godzinach, zabierać pracę do domu i odkładać zadania na później. Autorka podpowiada również, jak wprowadzić nowe nawyki w skutecznym i zorganizowanym zarządzaniu sobą w czasie oraz jakich błędów unikać.

Dzięki lekturze tej książki:

  • poznasz sprawdzone w polskich realiach techniki i metody zarządzania czasem, dostosowane do swoich aktualnych potrzeb
  • zwiększysz skuteczność swoich działań dzięki nowemu podejściu do wyznaczania priorytetów
  • skonkretyzujesz cele i zaczniesz je realizować
  • nauczysz się delegować zadania i asertywnie odmawiać innym
  • wyeliminujesz codzienne uciążliwości i poczujesz przypływ energii do działania

O autorce

Izabela Krejca-Pawski - szef firmy IKP Szkolenia, certyfikowany trener sprzedaży, praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Autorka książki „Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki”. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania czasem, sprzedaży i profesjonalnej obsługi klientów. Stworzyła program podnoszenia wyników sprzedażowych dostępny na stronie izakrejcapawski.pl 

Patroni

 

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi