Zredukuj wagę dzięki medytacji. 3-tygodniowy program regulujący metabolizm (e-book)

Zredukuj wagę dzięki medytacji. 3-tygodniowy program regulujący metabolizm (e-book)

25 000 osób na całym świecie odniosło SUKCES dzięki temu programowi!

  • ISBN: 978-83-6588-403-9
  • Stron: 216
  • Autor: Tiffany Cruikshank
  • Tłumacz: Katarzyna Sobiepanek-Szczęsna
24,67 zł

Opis

Wiesz, że jabłko i jarmuż są lepsze niż pączek, ale z jakichś powodów zazwyczaj kupujesz pączka? Chcesz stracić na wadze, mimo to zamiast aktywności fizycznej wolisz odpocząć na kanapie? Wybierasz zdrowe produkty i ćwiczenia, jednak nadal nie czujesz się lepiej?

Tiffany Cruikshank, międzynarodowa instruktorka jogi, pokazuje, że tajemnica zdrowia i wyglądu kryje się w związku między ciałem a umysłem. Już 5-minutowa codzienna medytacja, połączona z dietą i ćwiczeniami, wpływa korzystnie na sprawność umysłu i metabolizm, przyczyniając się do redukcji wagi!

Skuteczność autorskiego programu „Zredukuj wagę dzięki medytacji” opartego na badaniach naukowych została potwierdzona sukcesami 25 000 osób na całym świecie, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać wymarzoną sylwetkę.

Unikalny 21-dniowy program Tiffany Cruikshank składa się z prostych, nastawionych na konkretne cele technik medytacyjnych. Pomaga lepiej radzić sobie z przekonaniami na temat własnego ciała, daje poczucie harmonii i równowagi, a przy tym wymaga zaangażowania jedynie przez kilka minut dziennie.

W książce zamieszczono:

  • rady dla początkujących, jak zacząć medytować (bez stosowania niewygodnych pozycji czy egzotycznych śpiewów)
  • 3-, 5-, 7- i 10-minutowe medytacje, które eliminują zachcianki i pomagają uwolnić się od stresu
  • konkretne wskazówki, co jeść i jakich produktów unikać
  • podpowiedzi, jak po zakończeniu programu utrzymać wagę
  • ćwiczenia relaksacyjne, które uzupełnią 3-tygodniowy plan

 

O autorce

Tiffany Cruikshank – nauczycielka jogi, międzynarodowa ekspertka medycyny orientalnej, licencjonowana akupunkturzystka. Specjalizuje się w medycynie sportowej i ortopedii, jest założycielką społeczności Yoga Medicine. Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia (wykorzystaniu m.in. jogi, akupunktury i wiedzy o żywieniu) udało jej się wyleczyć już ponad 25 tys. pacjentów z całego świata. Autorka książek i artykułów, publikowała m.in. w czasopismach „Prevention”, „Forbes”, „Women’s Health”, „Yoga Journal”, „Self”, „Marie Claire”, „Fitness”, „Good Housekeeping”, „Cosmopolitan”, „Redbook”.

www.YogaMedicine.com

facebook.com/TiffanyCruikshankYoga

twitter.com/yoga_medicine

instagram.com/yoga_medicine

 

O książce

Medytacja, redukcja stresu i stabilizacja poziomu hormonów to sprzymierzeńcy w regulowaniu metabolizmu. Usiądź i ciesz się korzyściami płynącymi z lektury tej świetnej książki. Ma moc pomagania wielu z nas!

– Haylie Pomroy, autorka bestsellera „New York Timesa” Dieta przyspieszająca metabolizm

Patroni

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć