• -30%
-30%
Diet coaching. Poradnik dla wiecznie odchudzających się (e-book)

Diet coaching. Poradnik dla wiecznie odchudzających się (e-book)

Zacznij świadome odżywianie i zmień swoje życie na lepsze!

  • ISBN: 978-83-7788-217-7
  • Autor: Urszulka Mijakoska
25,62 zł
17,93 zł

Opis

Na świecie istnieje kilkaset rodzajów diet odchudzających i wszystkie zapewniają, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tym razem już na zawsze stracisz zbędne kilogramy. Jaka bywa rzeczywistość, wszyscy wiemy: albo brak efektów, albo utrata wagi i szybko następujący po niej efekt jo-jo. A w konsekwencji - kolejna dieta cud. Chcesz przerwać to błędne koło? Sięgnij po poradnik z unikalnym programem diet coachingu. Rozpocznij świadome odżywianie i zmień swoje życie już dziś!

Unikalność metody diet coachingu polega na tym, że w odróżnieniu od tradycyjnych diet nie koncentruje się ona wyłącznie na utracie kilogramów. Kluczową sprawą jest poznanie potrzeb własnego ciała, uświadomienie sobie dotychczasowych nawyków i błędów, a następnie stworzenie odpowiedniego planu żywienia, tak by jedzenie zaczęło być przyjemnością i nie kojarzyło się z ciągłymi wyrzeczeniami. Właśnie w tym procesie sprawdzają się techniki coachingu, wykorzystane w nowatorskim programie Urszuli Mijakoskiej. Diet coaching podniesie twój poziom motywacji i pewności siebie, dzięki czemu zaczniesz świadomie i samodzielnie decydować o sobie, o tym, co, w jakich ilościach i kiedy jesz. Nauczysz się zarządzać emocjami (smutkiem, złością, nudą), które często są przyczyną objadania się. Zyska na tym nie tylko twoje ciało, lecz także psychika, ponieważ uwierzysz w siebie i własne możliwości, a dzięki temu znacząco poprawi się jakość twojego życia.

Dlaczego diet coaching trafia w Samo Sedno?
- pomaga ci poznać lepiej siebie i swoje prawdziwe potrzeby żywieniowe
- radzi, jak stworzyć plan odżywiania dopasowany do twoich celów i potrzeb
- motywuje do trwałej zmiany nawyków, przekonań i zachowań
- uczy, jak odzyskać kontrolę nad sposobem odżywiania się, emocjami i własnym życiem

O autorce:
Urszula Mijakoska - pierwszy diet coach w Polsce. Organizuje treningi twórczej motywacji, posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, liczne certyfikaty z zakresu coachingu, jest także specjalistką w zakresie żywienia człowieka. W wyniku połączenia swoich pasji została inicjatorką i autorką programu diet coachingu. Współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii. Jest ekspertem z zakresu żywienia na portalu www.zwierciadlo.pl, a także założycielką Instytutu Świadomego Rozwoju, w którym prowadzi sesje diet coachingu, udziela porad żywieniowych, organizuje warsztaty i kursy.

Obejrzyj audycje z udziałem autorki i dowiedz się więcej o diet coachingu:

Kawa czy herbata Pytanie na śniadanie
[iurl=130=98=http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/kawa-czy-herbata/wideo/zeby-schudnac-jedz-cieple-sniadanie/7042194]http://www.jezykiobce.net/jezykiobce_images/cms/902_diet.jpg[/iurl] [iurl=http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/diet-coaching-chudnij-ze-zrozumieniem/7084752]http://s.v3.tvp.pl/images/b/c/e/uid_bce03b8dcb9cb8574fdb71faa14ebf8d1334664127799_width_130_play_19_pos_4_gs_0.jpg[/iurl]

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć