Windows 8

Kompletny przewodnik po rewolucyjnym systemie

  • ISBN: 978-83-7788-243-6
  • Autor: Dawid Długosz
35,14 zł
22,84 zł

Opis


Windows 8 to najnowsza wersja systemu operacyjnego z rodziny Microsoft, jako pierwsza dostosowana nie tylko do komputerów stacjonarnych i laptopów, lecz także do zdobywających coraz większą popularność ekranów dotykowych (tabletów, smartfonów i innych urządzeń przenośnych). Oprócz tego, że jest kompatybilna z wersją Windows 7, zawiera wiele nowości (wśród nich zupełnie odmieniony interfejs) oraz usprawnień, m.in. z zakresu wydajności systemu oraz bezpieczeństwa danych.

Poradnik został stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach Windows 8 - zarówno tych, dla których jest on pierwszym systemem operacyjnym, z jakim pracują, jak i dla tych, którzy doskonale znają jego poprzednie wersje. W przystępny sposób prezentuje najważniejsze informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i personalizacji systemu, a także obsługi różnorodnych programów i aplikacji.

Książka zawiera wiele praktycznych treści bogato zilustrowanych zrzutami ekranowymi, dzięki którym korzystanie z nowego interfejsu kaflowego Windows 8 oraz odnalezienie w nim potrzebnych poleceń nie stanowi żadnego problemu. Dodatkową pomocą są kolorowe ramki oraz umieszczony na końcu słowniczek trudnych terminów.

Dzięki lekturze poradnika:
- wybierzesz najlepszy sprzęt do zainstalowania systemu Windows 8,
- dowiesz się, jak nawiązywać bezpieczne połączenia sieciowe,
- nauczysz się tworzyć dokumenty tekstowe i graficzne,
- poznasz przydatne aplikacje Windows 8,
- odkryjesz nowe opcje z zakresu integracji z usługami sieciowymi,
- stworzysz własną bibliotekę multimedialną,
- opanujesz rozmaite funkcje pakietu Podstawowe programy Windows 2012
- dowiesz się, jak zarządzać kontami użytkowników
- zadbasz o ochronę systemu i prywatności danych

O autorze:
Dawid Długosz - specjalista do spraw oprogramowania, w szczególności w zakresie produktów firmy Microsoft i Apple. Od sześciu lat pracuje jako dziennikarz w branży komputerowej m.in. w piśmie PC World.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć