Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji (Książka + płyta Audio CD)

Odzyskaj wewnętrzny spokój i radość życia!

  • ISBN: 978-83-7788-015-9
  • Stron: 208
  • Autor: Dagmara Gmitrzak
33,24 zł
13,30 zł

Opis

Poradnik uczy, jak dzięki technikom relaksacji pokonać codzienny stres i osiągnąć wewnętrzny spokój, uznawany na Dalekim Wschodzie za naturalny stan naszego umysłu. Z książki dowiesz się, że to właśnie umysł jest narzędziem, które może nas zaprowadzić do pełni szczęścia, jeśli tylko będziemy się nim odpowiednio posługiwać.

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich opisuje zjawisko stresu, jego przyczyny, skutki oraz skuteczne sposoby radzenia sobie ze nim. Nauczysz się, jak unikać sytuacji konfliktowych, reagować na własne i cudze emocje oraz jak je kontrolować. Zwiększysz wiedzę na temat wpływu myśli na rzeczywistość i przekonasz się, jaką siłę mają afirmacje.

Druga, praktyczna część poradnika, to podróż w głąb ciała i umysłu: ćwiczenia oddechowe, relaksacje i medytacje. Dowiesz się, jak korzystać z technik wizualizacji w życiu codziennym i poznasz sposoby harmonizowania siedmiu czakr w swoim ciele. Odkryjesz techniki wykorzystujące moc muzyki i uzdrawiające właściwości dźwięków takich instrumentów jak: bębny, gongi i misy tybetańskie. Doskonałym uzupełnieniem książki jest płyta z prowadzoną przez autorkę relaksacją, podróżą przez czakry oraz muzyką wprowadzającą w stan głębokiego relaksu (alfa).

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- przybliża zjawisko stresu i dostarcza wskazówek, jak sobie z nim radzić- uczy pozytywnego myślenia i kontroli emocji
- objaśnia psychologiczne przyczyny powstawania chorób fizycznych
- prezentuje praktyczne techniki pracy z ciałem i umysłem
- dołączona do książki płyta zawiera przeszło 70 minut nagrań z prowadzoną przez autorkę relaksacją oraz wizualizacją: podróż przez czakry

Obejrzyj filmik ->Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji


Na dołączonej do poradnika płycie znajdziesz trzy utwory:

1. Pierwszy utwór to:
Relaksacja ciała i umysłu(z lektorem), która wprowadzi cię w stan głębokiego odprężenia. Dzięki niej zanurzysz się w niezwykły świat swojego ciała, a mocą oddechu odżywisz każdą jego komórkę. Twój układ nerwowy zregeneruje się.
W tym utworze zastosowano dźwięki synchronizujące półkule mózgowe w zakresie częstotliwości alfa, a więc fal naturalnych dla stanu relaksacji.Synchronizacja półkul następuje za pomocą odmiany dudnień różnicowych zwanych Harmonic Synchronization.
Czas trwania utworu: 21:03 min

2. Drugi utwór to:
Wizualizacja- podróż przez czakry (z lektorem), dzięki której zapoznasz się ze swoimi ośrodkami energetycznymi i napełnisz je wibracją siedmiu kolorów tęczy.W harmonizacji czakr i głębokiej relaksacji pomogą ci również dźwięki mis tybetańskich.
W tym utworze zastosowano dźwięki synchronizujące półkule mózgowe w zakresie częstotliwości alfa, a więc fal naturalnych dla stanu relaksacji. Synchronizacja półkul następuje za pomocą odmiany dudnień różnicowych zwanych Harmonic Synchronization.
Czas trwania utworu: 31:44 min.

3. Trzeci utwór to:
Relaksacja bez lektora.
Czas trwania utworu: 21:03 min

Całkowity czas nagrań: 73:55 min

O autorce:
Dagmara Gmitrzak – trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, terapeutka holistyczna, nauczycielka technik relaksacji, muzykoterapeutka. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją pomoc społeczno-terapeutyczna, trzyletnie szkolenie z muzykoterapii i psychodramy, kurs praktyki uważności – mindfulness. Autorka siedmiu książek, m.in. poradnika Trening relaksacji wydanego w serii Samo Sedno. Stale współpracuje z redakcją magazynu SENS. Od 2001 roku prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego w Polsce i za granicą. Propaguje holistyczne podejście do człowieka. Więcej informacji o autorce na stronie: www.rozwojosobisty.waw.pl

 

Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć