Jak wspierać rozwój przedszkolaka (e-book)

Jak wspierać rozwój przedszkolaka (e-book)

Książki autorki bloga Pani Monia, której zaufało prawie 40 tysięcy nauczycieli i rodziców

  • ISBN: 978-83-66404-31-1
  • Stron: 240
  • Autor: Monika Sobkowiak
Stały rabat 40% przy zakupie 3 książek
10,42 zł

Wszechstronny rozwój dziecka najlepiej rozwija się w wieku przedszkolny. Dzięki zabawie, dziecko może uczyć się, poznawać świat i radzić sobie z trudnościami i odkrywać swoje zainteresowania – przekonuje Monika Sobkowiak – autorka blogu Pani Monia, inspirującego nauczycieli w ich  codziennej pracy.

W książce zaprezentowane są zabawy i aktywności, które pozwalają na wszechstronne rozwinięcie przedszkolaków we wszystkich obszarach  rozwoju:  społeczno-emocjonalny, poznawczym i psychomotorycznym. Wspomaga wykształcenie u dzieci kompetencji, które mają duże znaczenie w przyszłości: umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, znajomość podstaw programowania, zdolność do komunikowanie się w prosty i bezpośredni sposób czy inteligencja emocjonalna. Pokazuje również, jak ogromne znaczenie dla kształtowania pewności siebie i poczucia sprawności ma rozwój pasji i próbowanie swoich sił w różnorodnych działaniach, np. komponowaniu własnych piosenek, programowaniu czy układaniu tanecznej choreografii.

Dzięki lekturze książki (e-book):

- dowiesz się, jak rozbudzać ciekawość i samodzielność przedszkolaka

- pomożesz dziecku przygotować się do nauki czytania i pisania

- zaproponujesz przedszkolakowi zabawy matematyczne rozwijające myślenie analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

- odkryjesz aktywności stymulujące twórcze myślenie i umiejętność eksperymentowania

- wprowadzisz przedszkolaka w świat nowych technologii i podstaw programowania

- poznasz gry poprawiające pamięć, spostrzegawczość i koncentrację

- nauczysz się, jak wspierać dziecko w rozwoju społeczno-emocjonalnym i psychofizycznym

O Autorce:

Monika Sobkowiak
 – nauczycielka wychowania przedszkolnego, neurologopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci. Nieustannie poszukuje kreatywnych rozwiązań edukacyjnych i sposobów na rozwijanie twórczego myślenia u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi blog Pani Monia, inspirującego nauczycieli do innowacyjnego działania w edukacji.

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...