Zostań w domu, zwolnij tempo i znajdź czas na zdobywanie nowych umiejętności

Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy! 

Ekipa współtworząca serię Samo Sedno obecnie pracuje zdalnie w myśl zasady #zostanwdomu. Mimo trudnej i niespodziewanej sytuacji związanej z kwarantanną społeczną dokładamy wszelkich starań, aby nowe poradniki ukazały się zgodnie z planem, a zamówione książki dotarły do Was w jak najszybszym czasie – wszystkie zamówienie obsługiwane są przez osoby pracujące w magazynie i sekretariacie. 

Zwolnijcie tempo, znajdźcie czas na rozwijanie swoich pasji i zdobywanie nowych kompetencji oraz umiejętności. Już teraz czeka na Was premiera świetnego poradnika „Wychowanie w duchu prostoty" Kima Johna Payne'a.

Zachęcamy także do lektury artykułu Coaching w sytuacji kryzysu - jak przekuć trudności w dobre doświadczenie? autorstwa Joanny Płuciennik – certyfikowanego coacha kryzysowego, który opublikowaliśmy na naszym blogu.

Dziękujemy za Wasze zaufanie #zostanwdomu 

PS. Rodzicom, którzy tak jak my pracują teraz ze swoimi dziećmi u boku, polecamy gry i zabawy domowe. Zachęcamy do lektury artykułu pt. „Zabawy dla dzieci w domu - 15 propozycji zabaw bez telewizora”.

Z pozdrowieniami,
zespół Samo Sedno

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć