Pewność siebie Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału

Pewność siebie Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału

Odkryj w sobie niewyczerpane źródło siły i energii, jaką daje pewność siebie!

ISBN: 978-83-6248-298-6

Opis

Czujesz się onieśmielony w kontaktach z innymi ludźmi? Brak ci odwagi, by rozpocząć rozmowę z nowo poznanymi osobami? Wystąpienia publiczne wywołują u ciebie paniczny strach? Negocjacje biznesowe to dla ciebie koszmar? Jeśli brak pewności siebie utrudnia ci życie - sięgnij po tę książkę i zmień to!

Poradnik zawiera kompleksowy trzyetapowy trening, dzięki któremu zbudujesz i wzmocnisz swoją pewność siebie. Znajdziesz w nim sprawdzone narzędzia, z którymi pokonasz stres i odblokujesz drzemiące w tobie możliwości. Praktyczne wskazówki pomogą ci przełamać lęk i z łatwością nawiązywać nowe kontakty towarzyskie lub biznesowe. Przykładowe sytuacje wskażą ci, jak odnaleźć się w każdych, nawet bardzo stresujących okolicznościach. Przekonaj się, że praca nad sobą procentuje! Wykorzystaj w pełni swój potencjał - odnieś sukces osobisty i zawodowy!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:
- zawiera kompleksowy trzyetapowy trening, który pomoże ci zbudować pewność siebie
- pomaga określić, czym dla ciebie jest pewność siebie i jak o nią walczyć,
- wskazuje, jak odnaleźć motywację do pracy nad sobą
- poprzez skuteczne techniki i praktyczne ćwiczenia pokazuje, jak pozbyć się poczucia niepewności i irracjonalnego lęku
- demonstruje, jak dopasować zaprezentowane metody do bieżących, konkretnych sytuacji

O autorze:
Artur Król - psycholog, coach i trener, specjalizujący się w pracy nad nieśmiałością i brakiem pewności siebie. Pracuje z osobami prywatnymi i z organizacjami. Autor książek, publikacji internetowych oraz licznych artykułów oraz twórca metod BeyondNLP i Dynamic Mindscapes.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 9 opinii na temat tego produktu.

Przeczytałem kilka książek o podobnej tematyce, ale książka pana Artura przekroczyła moje oczekiwania.
Polecam wszystkim, w szczególności tym, którzy zamierzają poprawić swój komfort życia.
Konrad /45 lat/

- , 2016-05-17

Zgodnie z tytułem - jest to kompletna strategia wykorzystania swojego potencjału. Zawiera mnóstwo ćwiczeń, które rzetelnie wykonane w zasadzie gwarantują zwiększenie pewności siebie. Krótki, ale bardzo konkretny poradnik, zawierający SPRAWDZONE i DZIAŁAJĄCE strategie. Serdecznie za niego dziękuję Autorowi, a potencjalnym czytelnikom gorąco polecam:)

- , 2015-08-24

Autor to sceptyk z krwi i kości, dlatego jestem pewien, że każda informacja zawarta w książce została sprawdzona i nie jest wymysłem, który może okazać się w najlepszym wypadku nieskuteczny, a w najgorszym wręcz szkodliwy. W życiu nie trzymałem w rękach pozycji, której treść była tak \"konkretna\", bez zbędnych wypełniaczy oraz powtórzeń. W książce znaleźć można wiele ćwiczeń, które pomagają w skutecznej zmianie. Pewne treści potrafią człowieka zaszokować i otworzyć mu oczy na pewne sprawy, wszystko oczywiście w pozytywnym sensie. Uważam, że jeżeli chodzi o pewność siebie, ta pozycja jest najlepsza na polskim rynku. Gorąco polecam!

- , 2014-11-25

Witam serdecznie. Pewność siebie to całokształt zachowań człowieka a książka ta w prosty i konkretny sposób pomaga je zmienić. Polecam każdemu kto boi się ludzi, publicznych wystąpień. Techniki w niej opisane pozwalają pozbyć się \"uczucia niższości\" przy kontaktach z autorytetami. Gorąco polecam bo naprawdę warto :)

- , 2013-05-21

Bardzo dawno nie przeczytalem tak klarownie i praktycznie napisanego poradnika. Autor w prostych slowach przekazuje DZIALAJACE techniki. Polecam osobom z problemem pewnosci siebie, wystepujacym publicznie, rodzica ich dziecia - jak juz naucza sie czytac oraz wszystkim pozostalym bo mysle ze kazdy moze wyniesc z tej ksiazki cos dla siebie. Brawo dla wydawnictwa za wybor autora!

- , 2012-07-09

Bardzo użyteczna książka, podoba mi się ze względu na to że jest tam wiele użytecznych informacji które można zastosować nawet nie pod kątem pewności siebie ale do osiągania innych celów w życiu. Również pokazuje jak można być pewnym siebie bez arogancji co na pewno daje piękniejsze i zdrowsze życie. Polecam każdemu.

- , 2012-06-15

Świetna książka - same konkrety, zero lania wody i motywacyjnego pitu-pitu. Mnóstwo klarownie opisanych technik, możliwych do zastosowania od zaraz. Pełniejszą recenzję zamieściłem tu - http://motywacja10.wordpress.com/2012/05/24/pewnosc-siebie/
Polecam!

- , 2012-06-14

Witam, książka moim zdaniem spełnia w 100% to co oferuje jej autor. Żadnego lania wody, same konkrety. Zmieniła moje życie. Dzięki wykonaniu wszystkich cwiczeń i ciężkiej pracy , udało mi się dojśc do tego wspaniałego momentu, kiedy czuję że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i każdy kolejny cel jest spójny z moimi działaniami. To dzieło jest jak najbardziej warte swojej ceny. Z całego serca polecam wszystkim nieśmiałym \"istotom\" i \"samorozwojowcom\", żyjących na ziemi. To obowiązkowa pozycja na tej chwalebnej drodze. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam;)

- , 2012-05-08

Witam serdecznie, Książka wg mnie faktycznie trafia w samo sedno. Chociaż zawsze raczej sceptycznie podchodziłem do tego typu poradników, to dowiedziałem się z niej bardzo wiele pożytecznych rzeczy. W książce temat pewności siebie został ujęty bardzo obszernie. Dowiedziałem się z niej np. dlaczego źle się czułem wśród ludzi i jak zwiększyć swój status społeczny. Co oczywiście też się wiąże z tematem głównym. Na pewno jeszcze do niej wrócę nie raz.
Gorąco polecam.

- , 2012-01-03

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi