Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?

Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?

ISBN: 978-83-7788-652-6

Opis

Znasz zasady gramatyczne i setki słówek, masz za sobą już wiele kursów, a mimo to w prostej rozmowie z obcokrajowcem czujesz paraliż? A może dopiero zaczynasz naukę i ulegasz złudzeniu, że jeszcze za wcześnie na próby mówienia po angielsku? Jeśli zmagasz się z powszechnym problemem bariery językowej i lęku przed mówieniem - oto sposób na jego rozwiązanie!

Poradnik zawiera spójny plan rozwoju językowego, który możesz dopasować do swojego poziomu znajomości języka i indywidualnych potrzeb. Przejdź przez pięć etapów rozwijania kompetencji językowych, poznaj praktyczne techniki i efektywne narzędzia, dzięki którym zaczniesz swobodnie komunikować się po angielsku.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:
- przedstawia sprawdzone strategie doskonalenia umiejętności mówienia po angielsku u osób na różnych poziomach płynności językowej
- wskazuje przyczyny trudności w mówieniu w języku obcym i podpowiada sposoby ich pokonania
- obala mity związane z nauką mówienia w języku obcym
- wykorzystuje interesujące metody uczenia się języka, m.in. chunking, shadowing czy code switching oraz nowoczesne technologie (m.in. aplikacje mobilne, audiobooki, portale społecznościowe, kanały na YouTube)
- pozwala osiągnąć cel, jakim jest swobodne reagowanie w rozmaitych sytuacjach komunikacyjnych

[limg]http://jezykiobce.net/jezykiobce_images/cms/1/1392_autorka2.png[/limg]
Weronika Sokołowska - z wykształcenia filolog angielski i iberystka, z zawodu lektor i trener języków obcych i właścicielka szkoły językowej Inspiro Language Academy w Krakowie. Specjalizuje się w nauczaniu dorosłych. W wolnych chwilach z pasją oddaje się prowadzeniu bloga o samodzielnej nauce języków: Language Lifestyle.

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?

Najlepsza na polskim rynku książka o tym jak przełamać bariery. Uczę języka angielskiego, czytałęm wiele książek, jednak ta jest najbardziej sensowna ze wszystkich. Szczerzę polecam!

- , 2017-06-17

Ile już razy rozpoczynałeś naukę języka obcego i nagle, po roku lub dwóch dochodziłeś do wniosku, że to nie dla ciebie, że nigdy się tego języka nie nauczysz? Ile pieniędzy już wydałeś na różnego rodzaju kursy czy warsztaty, które nie przyniosły znaczącej poprawy twoich kompetencji językowych? Ile razy kupowałeś kolejny podręcznik lub płytę do samodzielnej nauki języka, łudząc się, że zmotywuje cię to do nauki? Czy przerobiłeś chociaż jedną lekcję z tych książek?
Odpowiedzi na te pytania niech staną się bodźcem do refleksji nie tyle nad przyczynami niepowodzeń, ile nad możliwymi sposobami zmiany istniejącego stanu rzeczy. Być może zmiana ta stanie się możliwa już teraz, a to dzięki niezwykle cennej dla wszystkich osób pragnących władać obcymi językami książce Weroniki Sokołowskiej.

- , 2016-05-20

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi