Kłótliwy poradnik partnerski

Kłótliwy poradnik partnerski

-40%

Jak się kłócić, żeby się pogodzić

ISBN: 978-83-7788-022-7

Opis

Napisany lekko i ciekawie poradnik udowadnia, że mimo iż kłótnia ma wiele odcieni, to wszyscy tak naprawdę spieramy się o to samo i prawie zawsze tak samo. Autorka w zabawny, czasem prześmiewczy sposób opisuje różne tematy kłótni: wychowanie dzieci, wyjazd na wakacje, pieniądze, seks, zazdrość czy relacje z teściami. Każdy rodzaj sporu ilustrują humorystyczne rysunki. W przykładowych dialogach i scenkach opatrzonych trafnymi komentarzami możesz ujrzeć siebie lub swoich znajomych w krzywym zwierciadle.

Kłótnia jest sztuką i ma swoje zasady. Ich znajomość przyda się na pewno parom, które dopiero zaczynają wspólne życie - pomoże przewidzieć niektóre komplikacje, a może nawet im zapobiec. Osoby pozostające w związkach z dłuższym stażem będą mogły spojrzeć na swoje problemy z dystansu i zobaczyć, jak czasem drobne nieporozumienia urastają do rangi awantur. Umieszczona na końcu lista dziesięciu najważniejszych zasad pokaże, jak mądrze się spierać.

[youtube]MfmPXrB2D6w[/youtube]

O autorce:[limg]http://www.jezykiobce.net/jezykiobce_images/cms/867_sesja17male.jpg[/limg]

Ewa Żeromska - seksuolog, pedagog, doradca rodzinny. Zajmuje się edukacją seksualną młodzieży i terapią seksuologiczną. Współpracuje też jako ekspert m.in. z Polskim Radiem, „Rozmowami w toku” i „Poradnikiem Domowym”. Udziela także porad na eksperckim forum serwisu Gazeta.pl. Autorka specjalistycznych publikacji dotyczących życia intymnego oraz współautorka książek Kobietą być... i Mężczyzną być...

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Kłótnie to istotny element każdego związku Dzięki nim, możemy w praktyce sprawdzić stopień przywiązania do drugiej osoby, przekonać się na własnej skórze, czy nasza lepsza połówka jest nią aby na pewno i zyskać wiele innych, cennych spostrzeżeń.
Na to wszystko próbuje nakierować nas pani Ewa Żeromska, autorka \"Kłótliwego poradnika partnerskiego\".

Z pewnością jest to poradnik, który na tle innych z serii Samo Sedno wyróżnia się językiem pisania i... to jest jego ogromną zaletą! Humor, lekkość języka, zabawne ilustracje oraz konkretne przykłady dialogowe sprawiają, że wszystko to, na co zwróciła uwagę autorka zostaje nam w głowie. Pochłonęłam tę książkę w błyskawicznym tempie i byłam sama tym zaskoczona, bo wydawać by się mogło, że kłótnie to ciężki temat relacji międzyludzkich.
To oryginalne podejście, które uczyniło z poradnika lekturę momentami wręcz zabawną sprawiło, że nasza wiedza szybciej się utrwala.
Pani Ewa Żeromska zgryzła ten twardy orzech, fundując nam łatwo przyswajalne wskazówki dla wszystkich zainteresowanych. A niewątpliwie przydadzą się one każdemu, bo nawet najbardziej niekonfliktowe osoby nie unikną nieporozumień.
Autorka książki niewątpliwie jest osobą w 100% kompetentną, jako seksuolog i doradca rodzinny rozwiązała nie jeden problem gnębiący związki partnerskie czy małżeństwa.

Od nas samych zależy, czy potencjał tej lektury wykorzystamy. Możemy zamienić go w tzw. wiedzę praktyczną, która z pewnością okaże się być bardzo przydatna, a w niektórych przypadkach wręcz zbawienna. Jedno jest pewne, że zagadnienia, które są poruszane w książce dotykają każdego z nas. Są uniwersalne, tak jak i ta książka. Dzięki niej możemy się
dowiedzieć na co uważać, czego powinniśmy się wystrzegać i jak umieć przeprowadzać konflikty z klasą i pożytkiem dla związku. Tak więc: (nie) kłóćmy się! :)

- , 2012-11-05

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi